2024. 04 19.
4 °C

Eb-érmes fitness-sportolók

2019.10.30 - 12:18

Európa-bajnoki érmekkel tértek haza Bukarestből a Szatmárnémeti Thomas Gym SK sportolói a Naturál Testépítők Nemzetközi Szövetségének (INBA) romániai fiókja által rendezett kadett korosztályos testépítő és fitness kontinentális tornáról.

A Metropolis Színház Gloria termében több mint 250 sportoló sorakozott fel különböző kategóriában, köztük volt Marius Thomas edző 11 tanítványa is, akik a fitnesz próbákban mérkőztek meg.

Ariana Mara Șepși Eb-ezüstéremmel térhetett haza a 10–11 éves korosztály versenyéről, de mellette állhatott a dobogó harmadik fokán csapattársa, Alexia Iulia Boroș is. Bronzérmet szerzett még Livia Păcurar (12–13 évesek) és Andreea Gnandt (8–9 évesek). Andreea kortársai közül Nagy Regina a 4., Krisztián Maja pedig az 5. helyen zárt. Ugyanebben a korosztályban Casandra Pașcalău, Claudia Antics és Briana Boroș nem jutott be az ötös döntőbe.

A 6–7 évesek között Siti-Sámel Regina a 4., Jessica Moldovan az 5. helyen zárt.