×
2024. 03 29.

Elődöntősök a kézis lányok

2014.04.15 - 17:19

A harmadik helyen zárt a Szatmárnémeti Atletik SK 11 éven aluliak kézilabdacsapata.

Elsőként a Szatmárnémeti Atletik SK és az Avasfelsőfalui Olimpus lánycsapatainak sikerült, hogy kvalifikálják magukat a megyéből egy korosztályos kézilabda országos bajnokság elődöntőjébe. A két együttes 11 éven aluli csapatai az elmúlt napokban a kolozsvári megyeközi döntőben léptek pályára, és a szatmárnémeti lányok a csoport 3., míg az avasiak a 4. helyen zártak.

Az Atletik SK-nak ez volt az első bajnoki idénye, korábban kisebb tornákon léptek pályára a Mazilu Bianca, Kibédi Albert, Adrian Merlă edzőhármas tanítványai. Kolozsváron a házigazda CSU és a Nagybányai HCM mögött lettek harmadikok.