Ene gólt rúgott a Honvéd elleni meccsen
Utoljára módositva: 2019-08-19 09:33:41

A Fehérvár FC, a Mezőkövesd és a Debrecen százszázalékos maradt a labdarúgó OTP Bank Liga szombati, harmadik fordulójában, a Budapest Honvédnak, a Zalaegerszegnek és a Kaposvárnak viszont továbbra sincs pontja.

Az újonc ZTE-t éppen a Debrecen győzte le 3–2-re, a Kaposvár a címvédő Ferencváros otthonában kapott ki egy góllal (a Fradinak ez volt az idénybeli első bajnoki meccse), a Budapest Honvéd pedig a Kisvárdától kapott ki ideiglenes hazai pályáján, az MTK stadionjában. A Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei élvonalbeli alakulat vezető találatát a 9. percben a szatmári Cornel Ene (képünkön fehér mezben) szerezte, a 3–1-es végeredményt pedig a gyulafehérvári Gheorghe Grozav állította be a ráadás harmadik percében. A MOL Fehérvárnak három meccs után már 11 gólja van, mivel ezúttal fölényesen, 5–1-re nyert a Diósgyőr ellen.