×
2024. 03 28.

Erdődön táncoltak a Loga Dance School versenyzői

2017.03.27 - 14:38

A Szatmárnémeti Loga Dance School harminc sportolója lépet táncparkettre az elmúlt hétvégén Erdődön, a második alkalommal megrendezett Cetate Ardud Kupa országos versenyen.

Ők összesen 16 érmet szereztek, hétszer pedig dobogóra is szólították a tánciskola sportolóit. A Vékony Viktor, Loga Hajnalka páros a 16–35 évesek nyílt sztenderd versenyszámát nyerték meg, míg a Hornyák Dániel, Nagy Júlia kettős a 12–13 évesek E–osztályos viadalában állhattak a dobogó legfelső fokára.

A Makara Dániel, Iulia Pușcaș duó háromszor is pódiumra állt: ezüstérmet nyertek a 6–11 évesek E–osztályos viadalában, , majd harmadik helyen zártak a korosztály nyílt sztenderd, majd a nyílt latintánc versenyszámában egyaránt.

A 8–9 éves kezdők között a Luca Silaghi-Fartan, Lara Mihai páros a két tánc versenyben a 6., az egy tánc versenyben pedig a 7. helyen zárt.