×
2024. 03 29.

Értékes pontokat gyűjtöttek a Loga Dance School táncosai

2017.05.16 - 12:19

Hat alkalommal szólították a dobogóra a Szatmárnémeti Loga Dance School sporttáncosit a Szatmár Kupája elnevezésű országos, ranking-versenyen.

Loga Lóránd klubvezető egyébként elégedetten nyilatkozott a viadalról és sportolóik teljesítményéről, hiszen tizenegy párral neveztek, nyolcan a versenyszám döntőjéig jutottak, és összesen tizenkét érmet szereztek.

„A verseny jól meg volt szervezve, de ezt már megszokhattuk a rendezők részéről, hiszen minden részletre odafigyeltek. Nem volt késés a programban és a sportterem is elegánsan volt berendezve. Ezúton is akarunk gratulálni a Royal Dance Club tánciskolának” — írta közleményében a Loga Dance School vezetője.

A Vékony Viktor, Loga Hajnalka (16–35 évesek, sztenderd nyílt verseny), a Luca Șimon, Amalia Simion (14–15 évesek, D–osztály) és a Daniel Pop, Alexandra Mihali (14–15 évesek, E–osztály) párosok zártak az első helyen, míg a Makara Dániel, Iulia Pușcaș kettős (6–11 évesek, E–osztály) a második, a Hornyák Dániel, Nagy Júlia (12–13 évesek, E–osztály) és a Kengye Ádám, Illés Tamara (14–15 évesek, D–osztály) duó pedig a harmadik helyen zárt. Negyedik lett a Nagy Dominik, Ilonczai Dóra (10–11 évesek, hobbi kategória), a Rafael Diousi, Alexia Tala (14–15 évesek, D–osztály) párosok, illetve Maria Bocian, a 12–13 évesek egyéni versenyében. Az Eduard Pușcaș, Bacutiu-Mák Regina kettős a 6–9 évesek hobbi kategóriájában lett ötödik. A Daniel Rus, Medgyesi Hanna (10–11 évesek, kezdők) kettős a döntőben a 6. helyen zárt, de a hatodik pozícióba fejezték be a versenyt Ioana Tătăruca és Burjan Jennifer, akik a 10–11 évesek, illetve a 4–7 évesek egyéni megmérettetésein léptek a táncparkettre.