közepes eső
1USD = 4.63 RON

Év végi remekelés a fitnesz-tornászlányok részéről

2018.12.19 - 06:48

Debrecenben, a Szivárvány SK által rendezett Ezüstcsillag Kupa nemzetközi gyerek korosztályos fitnesz-tornán vettek részt az elmúlt napokban a Szatmárnémeti Thomas Gym sportolói.

Az Árpád vezér Gimnázium sporttermében több mint 60 sportoló sorakozott fel, köztük a szatmári egyesület tizenhat tornásza is.

Az 5–7 éves kezdők között Anastasia Bonea a második, Jessica Roberta Moldovan a harmadik helyen zártak. A 8–9 éves kezdőknél első lett Antonia Zolceac, míg a dobogó második fokára pontegyenlőséggel állhatott fel Riana Tătar és Antics Klaudia. Pontegyenlőséggel osztózott a harmadik helyen Ozohanics Alexandra és Pataki Helga.

A 10–11 éves kezdők versenyében Tepfenhart Bettina szerzett aranyérmet.

A haladók viadalában is taroltak Marius Thomas edző tanítványai: a 7–8 éveseknél Nagy Regina és Briana Boroș osztóztak az első helyen, Siti-Sámel Regina lett a második, Iva Casandra Pașcalău pedig a harmadik. A 9–11 évesek versenyében Répásy Petra hozta el a bronzérmet.

Az elitkategóriában sem maradtak adósok a szatmári sportolók: Carla Maria Pop, Krisztián Maja és Andreea Eliza Gnandt pontegyenlőséggel nyerte meg a 8–10 évesek versenyét.