×
2024. 03 29.

Gólözön a VSK idei utolsó meccsén

2015.05.13 - 19:09

Nehezen indult be a Szatmárnémeti VSK férfi kézilabdázóinak játéka tegnap délután, az idény utolsó hazai mérkőzésén, így a vendég Segesvári Naţional a 10. percig kétgólos előnyt tudott tartani (5–7).

Utána viszont Nicolae Istrate edző legényei átvették az irányítást és a szünetig tíz (28–18), a 42. percig pedig tizennégyre növelték a fórt (39–25). Innen ismét lanyhult a szatmáriak játéka, magukra húzták az ellenfelet (41–33, 49. perc), majd a hajrában 47–35-ről kilenc gólig hagyták közelíteni a segesváriakat (50–41). Az utolsó fordulót május 30-án rendezik.

A-osztály, B-csoport, 25. forduló

Szatmárnémeti VSK – Segesvári Naţional 50–41 (28–18).

VSK: Cioroiu, Pogyină – Mateş 6 gól, Ungar 3, Clipea 11, Morar 3, Oláh (képünkön) 7, Cristescu 3, Mureşan 3, Udriştioiu 3, Jurj 2, Santeiu 2, Varga 4, Pop 3.

Fotó: Pesek Attila