×
2024. 03 28.

Győztes szett után 3–1-es vereség

2015.02.01 - 10:14

Nagyon jól kezdett a Szatmárnémeti VSK női röplabdacsapata a jelentősen rutinosabb Marosvásárhelyi CSU Medicina otthonában játszott szombati bajnoki mérkőzésen, és így Adrian Pricop edző tanítványai behúzták az első szettet.

Ez felébreszthette a Maros–partiakat, ugyanis a folytatásban visszaszorították a szatmáriakat, sokkal jobban zártak a hálónál és a támadásaik is pontosabbak voltak. Így a következő három szett a marosvásárhelyieké volt. „Voltak kisebb bírói hibák is, amelyek elvágták a lendületünket, de voltak olyan pillanatok is, amikor a szerencse döntött az ellenfél javára. Minden összevetve, elégedett vagyok a játékosaim teljesítményével, illetve annak nagyon örülök, hogy az ifik is remekül játszottak. Ez biztató a következő bajnoki meccsekre nézve, ugyanis szerdán jönnek a kolozsváriak, majd utazunk Craiovára, és jó lenne mindkét bajnokit megnyerni” – összegzett Pricop. Szerdán, az élvonal alapszakaszának a 15. fordulójában a VSK 18.30 órától a sereghajtó Kolozsvári CSU-t fogadja 18.30 órától, jövő szombaton pedig a 10. helyen tanyázó SCM Craiova vendége lesz.

Női röplabda, A1–osztály, alapszakasz, 14. forduló

Marosvásárhelyi CSU Medicina – Szatmárnémeti VSK 3–1 (21:25, 25:16, 25:20, 25:21).

VSK: Matei, Preda, Mişca, Vaida, Ádámcsik, Zburova, Ciucu, Molnár, Gyedkova, Matthews, McCurdy, Podină.