Harminc percet játszott Karikás a Puskás Akadémia ellen
Utoljára módositva: 2014-04-02 17:26:25

Újabb játéklehetőséget kapott Kondás Elemér vezetőedzőtől a Debreceni VSC fociakadémiáján tanuló egri Karikás Krisztián.

Karikás Krisztián

A 18 éves jobbszélső középpályás a Puskás Akadémia elleni Ligakupa–mérkőzés 61. percében állt be Ferenczi helyére. Karikás a Loki szatellitcsapatának, a harmadosztályos DVSC–DEAC alapembere, de korábban is kapott már meghívott az első számú gárdába. A Győri ETO elleni nyolcaddöntős meccsen kezdő volt, és csak a meccs hajrájában cserélte le Kondás.

Kedden a Puskás Akadémia ellen a negyeddöntő visszavágóját rendezték, és bár a Loki kikapott 3–2-re, a hajdúságiak jutottak tovább 5–3-as összesítéssel.