2024. 04 26.

Három korosztályban szatmári vk-érem

2018.11.27 - 10:39

A Testépítők Nemzetközi Szövetsége (IFBB) égisze alatt rendezett világkupát Kolozsváron a Román Testépítők és Fitness Szövetsége, amelyről nem hiányozhatott a Szatmárnémeti Thomas Gym tíz sportolója sem.

A kincses városban kadett, junior, felnőtt és masters korcsoportokban 23 ország 192 sportolója sorakozott fel. A 7–8 évesek versenyét Briana Tatiana Boroș nyerte meg, de a további négy helyen is szatmári lányok zártak: Gnandt Andreea a 2., Nagy Regina a 3., Siti-Sámel Regina a 4., Casandra Pașcalău pedig az 5. helyen zártak.

A 9 évesek megmérettetésén Ariana Mara Șepși szerzett bronzérmet, míg Krisztián Maja a 4., Carla Pop a 6. lett.

A 10-11 éves korosztályban Livia Păcurar állhatott a dobogó második fokára, Répásy Petra pedig az 5. helyen zárt.