×
2024. 04 25.

Hatvannégy pontot dobtak

2015.11.04 - 18:32

Szerdán az eddigi átlagon felül teljesített a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata, hiszen a Kolozsvári U elleni bajnoki mérkőzésen „csak” huszonhat pontos vereséget szenvedett a kolozsvári találkozón.

Gamaleț Ibolya vezetőedző tanítványai ebben az idényben először dobtak hatvannál több pontot.

Az első tíz perc után még csak öt pont volt az „egyetemisták” előnye (23–18), majd a szünet előtti és a fordulást követő negyedekben nyújtott magabiztosabb játékkal tudták növelni a fort (44–30, illetve 70–47). Az utolsó tíz percben ismét alábbhagyott a kolozsváriak lendülete, így a különbség csak három ponttal nőtt a mérkőzés végéig (90–64).