2024. 04 16.
Csongor

Hibátlanok a kosaras lányok

2017.10.13 - 18:44

Nagyjából kiegyenlített teljesítménnyel behúzta a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapata a harmadik bajnoki mérkőzést is, így őrzi veretlenségét a Nemzeti Ligában: pénteken a Temesvári SCM otthonában 12 ponttal nyertek a lányok.

A hazaiak csak az első negyedben vezettek (6–2), de utána átvették az irányítást Marius Dobă tanítványai. Bár néha kiengetek a szatmári lányok, csak remányfoszlányokat szórtak szét a vendéglátóknak (23–23), a vezetést ugyanis nem tudta átvenni a Temesvár.

A múlt héten pihentettet Destiny Williams újabb dupla-duplát teljesített, 19 pontot dobott és 10 lepattanót gyűjtött be. De ki kell emelni Porchia Green teljesítményét is, aki úgy tűnik, felvette a bajnokság ritmusát.