×
2024. 03 28.

Idén klubcsúcsot dönt a Loga Dance School

2017.11.27 - 16:55

A Szatmárnémeti Loga Dance School sporttáncosai már megdöntötték a klubrekordot, a 2017-ben szerzett érmes helyezéseket illetően – olvasható a klub közleményében.

Pedig még nem zárták az évet, hiszen két hét múlva Marosvásárhelyen lépnek még táncparkettre a tánciskolások, de a tavalyi 133-nál máris több medál ékesíti a klub gyűjteményét. Erről az egyesület négy sporttáncpárosa is gondoskodott, akik a múlt hétvégén Tordán, a Potaissa Kupán is megmérettették magukat. A Kolozs megyei versenyen több 160 sporttáncpáros lépett a táncparkettre, a Loga Dance School sportolói pedig öt versenyszámban jutottak el a döntőig. A Makara Dániel, Iulia Pușcas kettős a 6–11 évesek open basic latino versenyszámban ezüstérmet szereztek, majd a korosztály open basic standard versenyszámában a harmadik helyen zártak.

Ezüstéremmel térhetett haza az Andrei Varga, Pauliuc Rita kettős is, amely a 6–11 évesek E-osztályos megmérettetésén állhatott a dobogó második fokára, míg a Hornyák Dániel, Nagy Júlia páros a 12–15 évesek D-osztályos versenyében szerzett bronzérmet. Ugyanebben a versenyszámban a Daniel Pop, Alexandra Mihali duó a hatodik helyen zárt.

A klub vezetősége közleményében arról is értesített, hogy a marosvásárhelyi verseny után vonnak mérleget, és akkor derül ki, hogy mennyivel teljesítették túl a tavalyi éremszámot.