Emma
11 °C

Ismét gólképtelen volt az Olimpia

2014.10.11 - 21:55

Hiába tekintett optimistán a szombati resicabányai második ligás bajnoki meccs elé a Szatmárnémeti Olimpia szakvezetése, a hetedik fordulóbeli összecsapásnak ismét vereség lett a vége, igaz csak minimális, de ez azt is jelentette, hogy Cosmin Bodea együttese immár ötödik mérkőzésén maradt gólképtelen. Pedig az első félidőben az Olimpiának két lehetősége is volt a gólszerzésre, előbb Muntean lövése ment kevéssel mellé, majd Boştină hat méteres fejesét bravúrral védte a hazaiak kapusa. A kimaradt helyzetek aztán megbosszulták magukat, Buhăescu 9 méterről bevette a szatmáriak kapuját. AZ egyenlítési remények aztán gyakorlatilag elszálltak 19 perccel a vége előtt, mikor Muntean megkapta második sárgáját is, ami már pirosat jelentett és egyben kiállítást. Az Oli szerda délután hazai pályán a Nagyváradi Bihar FC-t fogadja, majd szombaton pedig Temesváron vendégeskedik

Eredmény:Resicabányai Metalul – Szatmárnémeti Olimpia 1-0 (Buhăescu 37.), Az Olimpia összeállítása: Anca-Trip - D. Muntean, Burlacu, Heil, Iuhas – Mureşan, Scvarckopf (Laso 51.), Bic, Villand (Onicas 74.), Boştină (Feier 64.) - Gavrilescu.