×
2024. 04 26.

Ismét nyertek idehaza a lányok

2018.11.10 - 10:28

Gólgazdag mérkőzésen szerezte meg idénybeli harmadik sikerét a Szatmárnémeti Atletik SK női kézilabdacsapata, amely a Nagyváradi Alpha elleni győzelemmel a junior III korosztályos bajnokság H-csoportjának az 5. helyén áll.

A Kibédi Albert, Ciprian Marieș edzőpáros tanítványai péntek este hazai közönség előtt 40–25-re győztek a nagyváradiak ellen úgy, hogy már szünetben is tíz gól volt a két csapat között (22–12).

A szatmári lányok jó teljesítménye nem kerülte el a kadett korosztályos válogatott szövetségi edzőjének, Luca Steluțának a figyelmét, és Kibedi Sarah-t, Ruana Birout, Anamaria Gridjacot, illetve Denisa Popot meghívta Nagybányára, ahol a múlt hétvégén egy válogatót rendeztek a fiatal játékosoknak.

Junior III korosztályos bajnokság, H-csoport, 8. forduló

Szatmárnémeti Atletik – Nagyváradi Alpha 40–25 (22–12)

Atletik: Denisa Jurj, Ruana Birou, Silvia Hrior – Lara Sarca (5 gól), Nagy Eszter, Andreea Andreicuț (1), Alexandra Pop (3), Anamaria Gridjac (6), Denisa Pot (7), Cosmina Caraba, Kibédi Sarah (4), Nagy Zsófia (4), Fehér Vivien (6), Andra Lup, Antonia Ardelean, Vaida Evelin (4).