×
2024. 04 24.

Két bajnoki címek a rádiós tájfutóknak

2014.08.20 - 16:21

Két arany– és három bronzéremmel tértek haza az aranyosmeggyesi rádióklub (YO5KOP) sportolói az Oravicabánya környékén rendezett rádiós tájfutó csapatbajnokságról.

Loredana és Maria Bilan a 21 éves korosztály, 144 MHz kategória női versenyében bajnoki címet szerzett, majd a Boér Botonddal együtt a vegyescsapat staféta–viadalban is az első helyen zártak. A Bilan–növérek egy bronzéremmel is gazdagodtak, ugyanis a korosztályuk 3,5 MHz-es kategóriájában zártak a harmadik helyen. Ugyanebben a kategóriában és korosztályban, a férfiak versenyében a Bóér Botond, Oláh Marcel páros szerzett bronzérmet, de a dobogó harmadik fokára álhattak fel a 144 MHz kategóriában is. Az aranyosmeggyesi egyesület edzői Oláh Szabolcs és Kujbus József.