×
2024. 04 19.

Kezdődnek a Román Kupa tizenhatoddöntői

2015.10.27 - 16:06

Szerdán kezdődnek a labdarúgó Román Kupa megyei selejtezőjében a harmadik forduló mérkőzései.

Szerdán két mérkőzést rendeznek, jövő héten, november 4-én hat, november 11-én pedig további nyolc találkozót játszanak.

A Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület (AJF) közleménye szerint a történhetnek változások a mérkőzések rendezési időpontjára vonatkozóan, amennyiben a csapatok megegyeznek egymással, és a módosításról értesítik az AJF-t legalább 48 órával a meccs kezdete előtt. Így szerdán két meccsere játszanak 15 órától, egyet Újmárnán és egyet Madarászon. Amennyiben a rendes játékidő évégn nem dől e a továbbjutás kérdése, akkor 2x15 perces hosszabbítás következik, és ha továbbra is döntetlen az állás, akkor 11-es rúgások után derül ki, mely csapat jut a legjobb tizenhat közé.

Román Kupa, megyei selejtező, 3. forduló

Október 28. (15 óra)

Újmárnai Platanul – Csomaközi Schamagosch (bírók: Marian Ciocoi, Marian Ciceu, Vlad Ardelean; megfigyelő: Tóth Árpád)

Madarászi Șoimii – Erdődi Cetate (b.: Mircea Câmpan, Stefan Báthory, Cristian Girați; m.: Florin Mureșan).