×
2024. 04 26.

Kiesett Halep

2017.10.27 - 16:40

Nem jutott Simona Halep a Szingapúrban zajló WTA-világbajnokság elődöntőjébe, miután pénteken 6-3, 6-4 arányú vereséget szenvedett az ukrán Elina Szvitolinától a vörös csoport utolsó mérkőzésén — írja az Agerpres.

Közben az is kiderült, hogy a cseh Karolina Pliskova és az amerikai Venus Williams jutott az elődöntőbe a Szingapúrban zajló tenisz WTA-világbajnokság fehér csoportjából. A csütörtöki harmadik meccsnapon Pliskova egy bő óra alatt 6-3, 6-1 re kikapott a lett Jelena Ostapenkótól, ám ez nem változtatott azon, hogy a cseh játékos két korábbi győzelmével magabiztosan bejutott az elődöntőbe, míg az eddig két meccset vesztett lett lány kiesett a további küzdelmekből. A második meccsen a veteránnak számító, 37 éves Venus Williams 1 óra 41 perces, késhegyre menő csatában, 7-5, 6-4 arányban legyőzte a világranglista élére is esélyes, jelenleg második helyen álló spanyol Garbine Muguruzát.