1EUR = 4.97 RON
1USD = 4.61 RON

Kikaptak a magyarok, Dárdai sorsa még nem dőlt el

2014.11.19 - 05:33

A magyar labdarúgó–válogatott 2–1-es vereséget szenvedett kedden az orosz csapattól idei utolsó, barátságos mérkőzésén.

A budapesti Groupama Arénában rendezett találkozón három cserejátékos volt eredményes: előbb a 49. percben Szergej Ignasevics egy jobb oldali szöglet után fejelt a kapuba, majd a 80. percben Alekszandr Kerzsakov egy ziccert értékesített magabiztosan a vendégeknél, a 86. percben pedig Nikolics Nemanja állította be a végeredményt. A magyar csapat 36 éve nyeretlen az oroszok ellen, legutóbb 1978-ban a jogelőd Szovjetuniót győzte le. Dárdai Pál kinevezésekor jelezte, csak a románok, a feröeriek és a finnek elleni tétmérkőzésekre – amelyeken összesen hét pontot szerzett végül –, illetve erre az összecsapásra vállalta a feladatot, hivatalos bejelentés viszont még nem volt az ügyben.

Eredmény

Magyarország – Oroszország 1–2 (Nikolics 86. perc, illetve Ignasevics 49., Kerzsakov 80.).