1EUR = 4.97 RON
1USD = 4.61 RON

Kikaptak az Olimpia kadettei Óváritól

2014.01.26 - 14:22

Kadett korosztályos labdarúgóit játszatta szombaton délben Csik Tibor, a Szatmárnémeti Olimpia FC vezetőedzője, akik 4–1-re kikaptak az alaposan megerősödött negyedosztályos Óvári Someşultól.

Hóval borított nehéz pályán játszotta szombati felkészülési mérkőzését a Szatmárnémeti Olimpia FC labdarúgócsapata a szatmárnémeti Mobilán. A negyedosztály B csoportjának éllovasa, az Óvári Someşul legénysége viszont jól áll a lábán és 4–1-re nyert a „sárga–kékek” ellen. Igaz, Csik Tibor vezetőedző ezen a találkozón a kadett korosztályúakat játszatta, a másodosztályos alapcsapatból csupán Feier volt a pályán. A csatár meg is szerezte a vezetést még az első félidő derekán, de Botos Sándor edző tanítványai a második játékrész elején, Tripon góljával egyenlítettek, majd innen kezükbe tartották az irányítást. Ancát alaposan megdolgoztatták, míg túloldalt Golyónak nem kellett sokat izgulni az Olimpia halvány támadásainál, ezért egyéni gyakorlatokkal melegített, meg ne fázzon a fagyos időben.

Berci 11-esből fordított, majd a hajrában Toma és Lihet állították be a végeredmény.

A szatmári legények ma délután, egy könnyed edzés után Püspökfürdőre utaznak egyhetes edzőtáborba. Az óváriak egyelőre helyi szinten folytatják az alapozást, ők február elején vonulnak edzőtáborba.

Felkészülési mérkőzésen

Szatmárnémeti Olimpia FC – Óvári Someşul 1–4 (1–0). Gólszerzők: Feier, illetve Tripon (11-esből), Berci, Toma, Lihet.

Olimpia FC: Anca – Socaciu, Sabău, Dunca, Ionescu, Lemac B., Paul, Donca, Roghină, Ciocotişan, Feier. Játszottak még: Pop P., Gulya.

Someşul: Dobrai – Botoş D., Sălăjan, Kirner, Pintye, Pop M., Cădar, Nagy I., Puţi, Tripon, Berci. Játszottak még: Golyó – Ştef, Silaghi, Marius S., Muscă, Toma.