Kisorsolták a megyei bajnokságok programjait
Utoljára módositva: 2017-08-11 17:17:38

Csütörtökön lejárt a nevezési idő Szatmár megyei labdarúgó-bajnokságokban, így tegnap reggel a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület kisorsolta a Liga 4 Elite, a Liga 4 és a Liga 5 versenyprogramjait.

Az elitliga augusztus 26-27-i nyitányán egy érdekes mérkőzés várható Kismajtényban, ahol a nyári vakációban megerősödött Crasna a harmadosztályból kiesett Pusztadaróci Recoltát fogadja. Az első fordulóban megrendezik az első avasi rangadót is az újonc Avasújfalui FC és Avasújvárosi Talna között. Az elmúlt szezon ezüstérmese, a Nagykárolyi VSK Victoria Bélteken fog játszani, míg a bronzérmes és Román Kupa-győztes Luceafărul Decebal az újonc Bábca vendége lesz az első fordulóban.

A Liga 4 B-csoportjának nyitányán csemegének számíthat a Kálmándi Schwaben – Kaplonyi Fortuna ősrangadó. Az A-csoport tavalyi bronzérmese, a Halmi Speranța az eliligából kiesett apaiakat fogadják az első etapban.

A közel két évtized szünet után visszatérő Túrterebesi Recolta az ötödosztályban Kökényesden, az Ugocsa együttes otthonában fog kezdeni.

A labdarúgó megyei bajnokságok őszi programja

LIGA 4 ELITE

Részt vevő csapatok: Pusztadaróci Recolta, Nagykárolyi VSK Victoria, Luceafărul Decebal, Avasfelsőfalui Energia, Avasújvárosi Talna, Bélteki Ştiinţa, Szamosdobi ACS Voinţa, Mikolai Turul, Kismajtényi Crasna, Bábcai Voinţa, Avasújfalui FC, Lippói Dari.

1. forduló, augusztus 26–27.

Bábca – Decebal

Avasújfalu – Avasújváros

Szamosdob – Energia

Lippó – Mikola

Kismajtény – Pusztadaróc

Béltek – VSK Victoria

2. forduló

VSK Victoria – Lippó

Energia – Kismajtény

Avasújváros – Bábca

Pusztadaróc – Béltek

Mikola – Avasújváros

Decebal – Szamosdob

3. forduló

Béltek – Decebal

Bábca – Mikola

Energia – VSK Victoria

Szamosdob – Lippó

Avasújváros – Pusztadaróc

Avasújfalu – Kismajtény

4. forduló

Lippó – Avasújváros

Kismajtény – Béltek

Avasújfalu – Pusztadaróc

Bábca – VSK Victoria

Szamosdob – Mikola

Decebal – Energia

5. forduló

Kismajtény – Decebal

VSK Victoria – Szamosdob

Lippó – Energia

Béltek – Avasújfalu

Pusztadaróc – Bábca

Mikola – Avasújváros

6. forduló

Energia – Mikola

Decebal – Lippó

Avasújváros – Kismajtény

Szamosdob – Pusztadaróc

Avasújfalu – VSK Victoria

Bábca – Béltek

7. forduló

Bábca – Avasújfalu

Mikola – VSK Victoria

Pusztadaróc – Energia

Lippó – Béltek

Kismajtény – Szamosdob

Decebal – Avasújváros

8. forduló

VSK Victoria – Pusztadaróc

Avasújfalu – Lippó

Mikola – Decebal

Avasújváros – Szamosdob

Béltek – Energia

Kismajtény – Bábca

9. forduló

Szamosdob – Béltek

Energia – Avasújváros

VSK Victoria – Kismajtény

Lippó – Bábca

Pusztadaróc – Mikola

Decebal – Avasújfalu

10. forduló

Bábca – Energia

Avasújfalu – Szamosdob

Lippó – Pusztadaróc

Decebal – VSK Victoria

Avasújváros – Béltek

Mikola – Kismajtény

11. forduló

Pusztadaróc – Decebal

Béltek – Mikola

Szamosdob – Bábca

Energia – Avasújfalu

Kismajtény – Lippó

VSK Victoria – Avasújváros

A 850/09.08.2017-es számmal bejegyzett kérés alapján, a Mikolai Turul és a Szatmárnémeti Sportlíceum közötti együttműködést figyelembe véve, a játéktér minőségének megőrzése végett a mikolai csapat megváltoztathatja a hazai mérkőzéseinek a helyszínét, amikor a LPS korosztályos csapatai ugyanazon a hétvégén játszanak idehaza, Mikolában.

LIGA 4, A-CSOPORT

Részt vevő csapatok: Vetési Viitorul, Apai Victoria, Halmi Speranţa, Aranyosmeggyesi Dacia, Óvári Someşul, Sárközújlaki SE, Szatmárudvari Someşul, Pálfalvai Unirea, Lázári Voinţa, Szatmárhegyi Viitorul, Meggyesgombási Venus, Madarászi Şoimii, Királydaróci Atletic, Batizi Sportul.

1. forduló, augusztus 26–27.

Vetés – Madarász

Pálfalva – Királydaróc

Halmi – Apa

Szatmárudvari – Lázári

Meggyesgombás – Aranyosmeggyes

Batiz – Szatmárhegy

Sárközújlak – Óvári

2. forduló

Aranyosmeggyes – Sárközújlak

Óvári – Szatmárudvari

Szatmárhegy – Pálfalva

Apa – Vetés

Királydaróc – Halmi

Madarász – Meggyesgombás

Lázári – Batiz

3. forduló

Halmi – Pálfalva

Sárközújlak – Királydaróc

Vetés – Lázári

Batiz – Madarász

Meggyesgombás – Óvári

Aranyosmeggyes – Apa

Szatmárudvari – Szatmárhegy

4. forduló

Óvári – Apa

Pálfalva – Szatmárudvari

Batiz – Meggyesgombás

Halmi – Lázári

Szatmárhegy – Aranyosmeggyes

Királydaróc – Vetés

Madarász – Sárközújlak

5. forduló

Szatmárhegy – Halmi

Aranyosmeggyes – Batiz

Lázári – Sárközújlak

Vetés – Óvári

Apa – Madarász

Meggyesgombás – Pálfalva

Szatmárudvari – Királydaróc

6. forduló

Pálfalva – Aranyosmeggyes

Sárközújlak – Meggyesgombás

Madarász – Óvári

Apa – Lázári

Szatmárudvari – Batiz

Királydaróc – Szatmárhegy

Vetés – Halmi

7. forduló

Halmi – Madarász

Aranyosmeggyes – Vetés

Sárközújlak – Apa

Batiz – Pálfalva

Lázári – Királydaróc

Meggyesgombás – Szatmárudvari

Óvári – Szatmárhegy

8. forduló

Pálfalva – Sárközújlak

Szatmárhegy – Madarász

Aranyosmeggyes – Halmi

Meggyesgombás – Lázári

Szatmárudvari – Vetés

Óvári – Batiz

Apa – Királydaróc

9. forduló

Batiz – Apa

Vetés – Pálfalva

Madarász – Szatmárudvari

Királydaróc – Aranyosmeggyes

Lázári – Óvári

Halmi – Meggyesgombás

Szatmárhegy – Sárközújlak

10. forduló

Meggyesgombás – Királydaróc

Óvári – Aranyosmeggyes

Pálfalva – Madarász

Lázári – Szatmárhegy

Sárközújlak – Halmi

Szatmárudvari – Apa

Batiz – Vetés

11. forduló

Madarász – Lázári

Szatmárhegy – Meggyesgombás

Apa – Pálfalva

Vetés – Sárközújlak

Királydaróc – Batiz

Halmi – Óvári

Aranyosmeggyes – Szatmárudvari

12. forduló

Szatmárudvari – Halmi

Óvári – Királydaróc

Meggyesgombás – Apa

Batiz – Sárközújlak

Madarász – Aranyosmeggyes

Lázári – Pálfalva

Szatmárhegy – Vetés

13. forduló

Vetés – Meggyesgombás

Apa – Szatmárhegy

Sárközújlak – Szatmárudvari

Halmi – Batiz

Pálfalva – Óvári

Királydaróc – Madarász

Aranyosmeggyes – Lázári

LIGA 4, B-CSOPORT

Részt vevő csapatok: Kaplonyi SE, Kálmándi Schwaben, Kaplonyi Fortuna, Csomaközi Schamagosch, Tasnádszántói Vulturii Santău 2013, Szaniszlói Recolta, Mezőfényi Fröhlich, Piskolti Unirea, Érendrédi Real, Domahidai Olimpia, Börvelyi Stăruinţa, Mezőteremi Victoria, Gencsi SE, Viitorul Lucăceni.

1. forduló, augusztus 26–27.

Kaplonyi SE – Domahida

Börvely – Szaniszló

Mezőterem – Csomaköz

Piskolt – Mezőfény

Gencs – Érendréd

Tasnádszántó – Lucăceni

Kálmánd – Fortuna

2. forduló

Érendréd – Kálmánd

Fortuna – Piskolt

Lucăceni – Börvely

Csomaköz – Kaplonyi SE

Szaniszló – Mezőterem

Domahida – Gencs

Mezőfény – Tasnádszántó

3. forduló

Mezőterem – Börvely

Kálmánd – Szaniszló

Kaplonyi SE – Mezőfény

Tasnádszántó – Domahida

Gencs – Fortuna

Érendréd – Csomaköz

Piskolt – Lucăceni

4. forduló

Fortuna – Csomaköz

Börvely – Piskolt

Tasnádszántó – Gencs

Mezőterem – Mezőfény

Lucăceni – Érendréd

Szaniszló – Kaplonyi SE

Domahida – Kálmánd

5. forduló

Lucăceni – Mezőterem

Érendréd – Tasnádszántó

Mezőfény – Kálmánd

Kaplonyi SE – Fortuna

Csomaköz – Domahida

Gencs – Börvely

Piskolt – Szaniszló

6. forduló

Börvely – Érendréd

Kálmánd – Gencs

Domahida – Kaplony

Csomaköz – Mezőfény

Piskolt – Tasnádszántó

Szaniszló – Lucăceni

Kaplonyi SE – Mezőterem

7. forduló

Mezőterem – Domahida

Érendréd – Kaplonyi SE

Kálmánd – Csomaköz

Tasnádszántó – Börvely

Mezőfény – Szaniszló

Gencs – Piskolt

Kaplony – Lucăceni

8. forduló

Börvely – Kálmánd

Lucăceni – Domahida

Érendréd – Mezőterem

Gencs – Mezőfény

Piskolt – Kaplonyi SE

Fortuna – Tasnádszántó

Csomaköz – Szaniszló

9. forduló

Tasnádszántó – Csomaköz

Kaplonyi SE – Börvely

Domahida – Piskolt

Szaniszló – Érendréd

Mezőfény – Fortuna

Mezőterem – Gencs

Lucăceni – Kálmánd

10. forduló

Gencs – Szaniszló

Fortuna – Érendréd

Börvely – Domahida

Mezőfény – Lucăceni

Kálmánd – Mezőterem

Piskolt – Csomaköz

Tasnádszántó – Kaplonyi SE

11. forduló

Domahida – Mezőfény

Lucăceni – Gencs

Csomaköz – Börvely

Kaplonyi SE – Kálmánd

Szaniszló – Tasnádszántó

Mezőterem – Fortuna

Érendréd – Piskolt

12. forduló

Piskolt – Mezőterem

Fortuna – Szaniszló

Gencs – Csomaköz

Tasnádszántó – Kálmánd

Domahida – Érendréd

Mezőfény – Börvely

Lucăceni – Kaplonyi SE

13. forduló

Kaplonyi SE – Gencs

Csomaköz – Lucăceni

Kálmánd – Piskolt

Mezőterem – Tasnádszántó

Börvely – Kaplony

Szaniszló – Domahida

Érendréd – Mezőfény

A 2. forduló mérkőzését, a Domahidai Olimpia – Gencsi SE mérkőzést szombaton rendezik, a falunapok alkalmával. Erről a legutóbbi közgyűlésen született döntés.

LIGA 5

Részt vevő csapatok: Érkávási Olimpia, Újmárnai Platanul, Szopori Dacia, Egri Sasok, Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara, Borválaszúti Prietenia, Erdődi Cetate, Szárazberki Unirea, Homoródi Codreana, Kökényesdi Ugocsa, Csanálosi Kneho, Bogdándi Speranţa, Túrterebesi Recolta, Nagymajtényi Gloria.

1. forduló, augusztus 26–27.

Egri – Borválaszút

Bogdánd – Szopor

Újmárna – Érkávás

Kökényesd – Túrterebes

Nagymajtény – Erdőd

Szárazberek – Homoród

Csanálos – Szamosdara

2. forduló

Erdőd – Csanálos

Szamosdara – Kökényesd

Homoród – Bogdánd

Érkávás – Egri

Szopor – Újmárna

Borválaszút – Nagymajtény

Túrterebes – Szárazberek

3. forduló

Újmárna – Bogdánd

Csanálos – Szopor

Egri – Túrterebes

Szárazberek – Borválaszút

Nagymajtény – Szamosdob

Erdőd – Érkávás

Kökényesd – Homoród

4. forduló

Szamosdara – Érkávás

Bogdánd – Kökényesd

Szárazberek – Nagymajtény

Újmárna – Túrterebes

Homoród – Erdőd

Szopor – Egri

Borválaszút – Csanálos

5. forduló

Homoród – Újmárna

Erdőd – Szárazberek

Túrterebes – Csanálos

Egri – Pusztadaróc

Érkávás – Borválaszút

Nagymajtény – Bogdánd

Kökényesd – Szopor

6. forduló

Bogdánd – Erdőd

Csanálos – Nagymajtény

Borválaszút – Szamosdara

Érkávás – Túrterebes

Kökényesd – Szárazberek

Szopor – Homoród

Egri – Újmárna

7. forduló

Újmárna – Borválaszút

Erdőd – Egri

Csanálos – Érkávás

Szárazberek – Bogdánd

Túrterebes – Szopor

Nagymajtény – Kökényesd

Szamosdara – Homoród

8. forduló

Bogdánd – Csanálos

Homoród – Borválaszút

Erdőd – Újmárna

Nagymajtény – Túrterebes

Kökényesd – Egri Sasok

Szamosdara – Szárazberek

Érkávás – Szopor

9. forduló

Szárazberek – Érkávás

Egri – Bogdánd

Borválaszút – Kökényesd

Szopor – Erdőd

Túrterebes – Szamosdara

Újmárna – Nagymajtény

Homoród – Csanálos

10. forduló

Nagymajtény – Szopor

Szamosdara – Erdőd

Bogdánd – Borválaszút

Túrterebes – Homoród

Csanálos – Újmárna

Kökényesd – Érkávás

Szárazberek – Egri

11. forduló

Borválaszút – Túrterebes

Homoród – Nagymajtény

Érkávás – Bogdánd

Egri – Csanálos

Szopor – Szárazberek

Újmárna – Szamosdara

Erdőd – Kökényesd

12. forduló

Kökényesd – Újmárna

Szamosdara – Szopor

Nagymajtény – Érkávás

Szárazberek – Csanálos

Borválaszút – Erdőd

Túrterebes – Bogdánd

Homoród – Egri

13. forduló

Egri – Nagymajtény

Érkávás – Homoród

Csanálos – Kökényesd

Újmárna – Szárazberek

Bogdánd – Szamosdara

Szopor – Borválaszút

Erdőd – Túrterebes

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP

Helyfoglalás
Előzetes
Az Emoji-film
Ma, 15:00
Még nincs minden felfedezve: feltérképezetlen univerzumok vesznek körül minket, még ha nem is tudunk róluk - talán azért, mert nagyon kicsik. Az okostelefonjában például mindenkinek van: egy boldog völgy, ahol a különféle szmájlik és hangulatjelek élnek és dolgoznak. Ám mindig mosolygós és kacsingatós békéjüket megzavarja egyikük, aki kerek fejébe veszi, hogy kideríti, mi van a völgyükön túl. Kalandos vándorútra indul, amelynek során neki és társainak egyre veszélyesebb alkalmazások kerülnek útj
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2

Helyfoglalás
A sötét torony
Ma, 19:20
Léteznek más világok is. Roland Deschain (Idris Elba) az utolsó Harcos, a hatlövetű mestere örök harcot vív Walter O Dimmel (Matthew McConaughey), a feketébe öltözött emberrel, hogy megvédje a Setét Torony épségét. A Torony ugyanis az univerzum tengelye, ha egyszer leomlik, minden világ elpusztul. A tét hatalmas - nem volt még ennél több, amit egy csapatában megnyerhetett vagy elveszíthetett valaki. A Jó és a Gonosz erői összecsapnak: csak Roland lovag és az ő különleges fegyverei akadályozhatjá
Grand Mall, Iuliu Maniu utca 2
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Számodra milyen az álomnyaralás?
Csakis a tengerpart jöhet szóba
Magashegyi túrázás az igazi
Városnézés és felfedezés a legjobb
Bulizás egy partinyaraláson
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. augusztus 17.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 3 db fehér zselatinlap, 1 vaníliarúd, 5 dl habtejszín, 5 dkg + 1–2 tk. cukor, 25 dkg fekete ...