×
2024. 04 26.

KO-val nyert Szigeten az Olimpia MCMXXI

2019.03.01 - 13:28

A szomszédos megye negyedosztályosát sem kímélte a Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI labdarúgócsapata: az Aknasugatagon edzőtáborozó ötödik vonalbeli alakulat csütörtök délután a Liga 4-es Máramarosszigeti Plimob vendége volt egy felkészülési mérkőzésen, és 12–3-as győzelmet jegyzett.

A találkozó első negyvenöt perce után már 4–0-ra vezetett Nelu Donca vezetőedző alakulata

Mint arról beszámoltunk, a Voluntari Olimpiști szurkolói mozgalom által életre hívott csapat öt napos edzőtáborban utazott a Máramaros megyei üdülőtelepülésre. Az összetartás vasárnap ér véget, amikor a sága-kékek Mikolában játszanak újabb felkészülési meccset a negyedik vonalbeli Turul ellen.

Az Olimpia MCMXXI eddig négy felkészülési meccset játszott, mindegyiket Liga 4-es alakulat ellen, és minden találkozót megnyert, 34–7 a gólkülönbség!

Felkészülési mérkőzésen

Máramarosszigeti Plimob – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI 3–12.

Szatmári gólszerzők: Patrick Mitrașca (2 gól), Nagy Norbert, Sergiu Pop, Nagy Leonárd, Florin Puți (6 gól), Răzvan Vonet.

Olimpia MCMXXI: Adrian Crișan, Ile Bogdan, Călin Tursuc, Sebastian Moroșan, Mihai Marius, Nagy Leonárd, Denis Chivari, Erich Srepler, Sergiu Pop, Marius Oprea, Florin Puți. Cserék: Mihai Sician, Nagy Norbert, Alex Tîrțiu, Reinerd Gherasim, Răzvan Vonet, Ioan Cuth, Liviu Blidar, Patrick Mitrașca.

Vezetőedző: Nelu Donca.