×
2024. 04 26.

Kupameccsek és bajnoki pótlás

2015.10.13 - 18:24

Szerdán és csütörtökön rendezik meg a labdarúgó Román Kupa megyei selejtezőjében a második forduló mérkőzéseit.

Minden találkozó 15.30 órakor kezdődik. Amennyiben a találkozó rendes játékidejének a végén döntetlen az eredmény, 2x15 perces hosszabbítást játszanak a csapatok. Ha ezután sem dől el a továbbjutás, akkor 11-es rúgások döntenek a győztes csapatról.

Ugyanakkor szerdán pótolják a Liga 4 Elite 4. fordulójából elhalasztott Luceafărul Decebal – Mikolai Turul bajnoki mérkőzést. Mint ismeretes, a találkozót a mikolaiak miatt halasztották, de a decebaliak kérésére lejátszák, habár a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület büntethette volna a Turult. A találkozó 16 órakor kezdődik és Kovács Szabolcs bíró vezeti. Asszisztensek: Kopriva Zsolt, Lukács Levente.

Román Kupa, megyei selejtező, 2. forduló

Szerda, 15.30 óra

Újmárnai Platanul – Szaniszlói Recolta (bírók: Marian Ciocoi, Alin Peter, Juhász Tibor; megfigyelő: Vasile Racolța)

Csomaközi Schamagosch – Mezőfényi Fröhlich (b.: Sebastian Raț, Cătălin Man; m.: Altfatter Róbert)

Érkávási Olimpia – Viitorul Lucăceni (b.: Ciprian Rebegea, Vlad Deac, Adrian Sulyok; m.: Ionel Borz)

Madarászi Șoimii – Szopori Dacia (b.: Stefan Bathory, Kovács Patrick, Mircea Câmpan; m.: Bogdan Brudașca)

Borválaszúti Prietenia – Lippói Dari (b.: Sebastian Petruț, Bogdan Mihali, Darius Mihali; m.: Eugen Halici)

Pusztadaróci Recolta II – Lázári Voința (b.: Szilágyi Bertalan, Florin Moisa, Norbert Sălăgean; m.: Pataki Zoltán).

Csütörtök, 15.30 óra

Halmi Speranța – Egri Sasok (b.: Berei Roland, Cătălin Man, Lukács Levente; m.: Kegyes Tibor).