×
2024. 04 20.

Legjobbjait díjazta a cselgáncsegyesület

2019.01.21 - 18:23

Eredményes évet zárt és ünnepelt az elmúlt hétvégén a CS Fușle Security-Szatmárnémeti VSK közös cselgáncscsapata, amelynek vezetői egy gála keretében díjazták a legeredményesebb sportolóket. Vasile Fușle klubvezető elmondta, Marian Halas edző tanítványai az idei honi bajnokságokról összesen két arany-, egy ezüst- és két bronzéremmel tértek haza, illetve további nyolc pontozó ötödik helyet jegyeztek. coque huawei p9 A Balkán-bajnokságtól is lehoztak két bronzérmet, a különböző nemzetközi tornákon pedig nyolc első, hat második és tizenegy harmadik helyezést értek el. coque iphone xs Egyéb tornákon tizenháromszor szólították sportolóikat a dobogó legfelső fokára, tízszer ezüstérmet szereztek, illetve további húsz bronzérmet gyűjtöttek be. Így összesen 75 érmet szereztek a klub cselgáncsozói 2019-ben. Közülük Paula Pastiu volt a legeredményesebb sportoló ebben az évben: a 21 éveseknél bajnoki bronzérmes cselgáncsozó kadett és junior válogatottként a korosztályos olimpiai nevelő központ kerettagja is. Az év végi rangsorban Adina Micașt és Dragoș Polgart előzi meg, utóbbiak hazai bajnokok és a 12 évesek Balkán-bajnokságáról tértek haza egy-egy bronzéremmel. A CS Fușle Security-Szatmárnémeti VSK közös csapatának idei legjobb tíz cselgáncsozója: 1. Paula Paștiu 2. coque autres galaxy samsung Adina Micaș 3. coque huawei nova Dragoș Polgar 4. coque autres huawei Carina Ciontoș 5. coque samsung a20 George Ilie 6. Paul Cîmpan 7. Carina Pașca 8. Giulia Pașca 9. coque iphone 11 Miguel Codreanu 10.