5 °C
szórványos felhőzet

Lenyelte a nyelvét Solopova

2018.01.13 - 22:05

Ráijesztett a közönségre Marina Solopova, a Szatmárnémeti VSK női kosárlabdacsapatának a játékosa az Aradi FCC ICIM elleni találkozó 38. percében.

A litván idegenlégiós a vendégek egyik támadása végén elnyúlva maradt a padlón, a palánk mögött, ezért a bírók nem állították meg a játékot. Romulus Boțoiu masszőr volt az első, aki odafutott a játékoshoz, aki arcát eltakarva hason feküdt. Kiderült, hogy Solopovát torkon ütötték és lenyelte a nyelvét. Jöttek a mérkőzésre kirendelt mentősök is, és együtt talpra állították a játékost.

Percekig állt a játék, és mindenki figyelte, mi történik Solopovával, majd amikor lábra állt a játékos, kitört a tapsvihar a lelátón. A litván játékos le lett cserélve, de egy perc után visszakérte magát a pályára és pontjival a hajrában a VSK ismét három ponttal vezetett (69–66).

Mint ismeretes, a találkozót 72–69-re nyerte meg a szatmári alakulat.