17 °C
kevés felhő

Mátészalkán küzdöttek a Yakuza SK karatékái

2019.05.12 - 15:12

A Szatmárnémeti Yakuza SK karatékái is tatamira léptek Mátészalkán a második alkalommal rendezett Szatmár Kupa nemzetközi verseny kumite próbájában, ahol az összesített éremtáblázat harmadik helyén zárták a szombati versenynapot.

Octavian Hotca (8–9 évesek), Alex Forgaciu, Micza Melánia (10–11 évesek), Érseki Benjámin (12–13 évesek), Casian Tripon, Csatári Zita (14–15 évesek) ás Patrick Cherestan (16–17 évesek) zártak az első helyen, de a dobogó legfelső fokára állhattak fel 7–11 éves lányok (Nagy Kimberly, Szilaghi Rebeka, Mihaela Bletan), a 12–15 éves lányok (Csatári Zita, Carina Cherestan, Micza Melánia) és a 12–15 éves fiúk (ifjabb Kovács Ottó, Érseki Benjámin, Casian Tripon) csapatai is.

Egyéniben a Soós Róbert, Csatári Attila edzőpáros tanítványai közül Szilaghi Rebeka, Kovács Máté (8–9 évesek), Ioachim Hotca (12–13 évesek) és Micza Viktória (16–17 évesek) szereztek ezüstérmet, míg Mihaela Bletan (8–9 évesek), Mihó Vanesza (10–11 évesek), Carina Cherestan (12–13 évesek), ifjabb Kovács Ottó (14–15 évesek) és Viski Emília (16–17 évesek) pedig bronzéremmel térhettek haza.