Meccseket halasztottak az időjárási viszonyok miatt
Utoljára módositva: 2014-10-26 22:11:38

Megtáltosódott a Kálmándi Schwaben, a három héttel ezelőtt még nyeretlen elitligás alakulat ugyanis sorozatban a harmadik meccsét nyeri meg 2–1-re, mind erősebb ellenfelekkel szemben. Az elmúlt hétvégén a vetésieket győzték le.

Nem játszották le a labdarúgó elitliga hétvégi rangadóját, az Avasújvárosi Talna – Óvári Someşul találkozót, ugyanis a kedvezőtlen időjárás miatt a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület péntek késő délután döntött arról, hogy nem játsszák le az újvárosi meccset. Mindezek ellenére az üldöző Luceafărul Decebal nem tudott előzni a táblázatban, habár az óváriaknak a mostanival együtt már két bajnokijuk maradt el.

Ismét halasztották a Pusztadaróci Recolta – Szatmárnémeti FC Olimpia II találkozót is, ezt még az idénynyitó fordulóban kellett volna lejátsszák.

A negyedosztály derbiét, az Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki SE meccset sem rendezték meg a kedvezőtlen időjárás miatt. Hasonló okokból halasztották a Kökényesdi Ugocsa – Aranyosmeggyesi találkozót is.

Az eredményeket illetően, voltak meglepetések a Liga 4 Elite-ben is. Elsősorban a vetésiek hazai botlása hatott így. Ezzel a kálmándiak sorozatban harmadik győzelmüket jegyezték, mindhármat 2–1 arányban. A megtáltosódott “svábok” ezelőtt az erdődieket és a mikolaiakat győzték le, addig egyetlen megnyert meccsük sem volt a szezonban.

Liga 4 Elite, 10. forduló

Tasnádi Unirea – Bélteki Ştiinţa 2–3

Luceafărul Decebal – Batizi Sportul 7–1

Mikolai Turul – Szamosdobi Voinţa 2–7

Vetési Viitorul – Kálmándi Schwaben 1–2

Az Erdődi Cetate – FC Olimpia II és az Avasújvárosi Talna – Óvári Someşul mérkőzéseket halasztották.

Borválaszúti Prietenia – Bábcai Voinţa 3–2

Az Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki SE és a Kökényesdi Ugocea – Aranyosmeggyesi Dacia mérkőzéseket halasztották.

1. Sárközújlak 8 6 2 0 33–9 20
2. Apa 9 6 1 2 48–23 19
3. Avasfelsőfalu 8 6 1 1 27–9 19
4. Aranyosmeggyes 7 5 1 1 33–10 16
5. Szatmárudvari 8 4 2 2 12–12 14
6. Bábca 9 3 1 5 31–29 10
7. Borválaszút 8 3 1 4 16–26 10
8. Kökényesd 6 2 2 2 15–18 8