Ervin
3 °C

Megdolgoztak a győzelemért

2014.11.23 - 11:29

Megkeserítette a Szatmárnémeti VSK női röplabda–csapat napját a vendég Penicilina Iaşi együttese.

A sereghajtó nem adta könnyen magát a szombat esti szatmári bajnoki mérkőzésen, amelyet végül Adrian Pricop edző tanítványai 3–1-re nyertek meg. Az első szett volt a legfordulatosabb, hiszen a VSK 5–11-ről zárkózott fel 15–14-re, majd 19–23-ról neyrt 28–26-ra. A második felvonásban a moldovaiak csak a végére tették szorossá a meccset (26–24), majd a harmadik szettet meglepetésre simán nyerték (10–25). A utolsó 25-ös szettben viszont nem bíztak semmit a véletlenre a szatmári lányok és 15-re verték a Peniciliát. Ezzel a győzelemmel a VSK feljött az élvonal táblázatának a 7. helyére.

KATTINTSON IDE ÉS NÉZZE MEG A MÉRKŐZÉSEN KÉSZÜLT FÉNYKÉPEKET IS!