Megyei labdarúgás – bíróküldés
Utoljára módositva: 2014-11-13 17:28:27

Liga 4 Elite, 13. forduló

Médiapartner a Szatmári Friss Újság és a frissujsag.ro

Péntek

Luceafărul Decebal – Erdődi Cetate (a felnőttek mérkőzése 15 órakor kezdődik; bírók: Raţ Seb., Peneghi Ş., Grishabert D.; megfigyelő: Florin Mureşan)

Óvári Someşul – Vetési Viitorul (b.: Mazilu Ov., Neichi S., Costea D.; m.: Valentin Păduraru)

Batizi Sportul – Mikolai Turul (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőttekké 15 órakor kezdődik; b.: Gavrilescu D., Şuta M., Micaş Ad.; m.: Cornel Ziman).

Szombat

Kálmándi Schwaben – Bélteki Ştiinţa (b.: Bathory S., Petreuş Gh., Giraţi Cr.; m.: Pataki Zoltán)

Szatmárnémeti FC Olimpia II – Tasnádi Unirea (b.: Lupcsa Zs., Man C., Tăbăcaru S.; m.: Kegyes Tibor)

Szamosdobi Voinţa – Pusztadaróci Recolta (b.: Raţ Seb., Alexandra Şerbănoiu, Moldovan A.; m.: Gheorghe Cionca).

Az Avasújvárosi Talna szabadnapos.

Az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzései 12 órakor, a felnőttekké 14 órakor kezdődik.

Liga 4, A–csoport, korábbi fordulókból elhalasztott mérkőzések

Szombat

Kökényesdi Ugocea – Vetési Arsenal (az 1. fordulóból; bírók: Bogdan R., Matei Cl., Nagy Sz.; megfigyelő: Alexandru Gherasim)

Aranyosmeggyesi Dacia – Borválaszúti Prietenia (az 5. fordulóból; b.: Merkly Cs., Bura I., Gherasim Fl.; m.: Kuki Károly).

Liga 4, B–csoport, 13. forduló

Szombat

Nagykárolyi Victoria – Domahidai Olimpia (játékvezető: Kovács István; megfigyelő: Török Zoltán)

Börvelyi Stăruinţa – Mezőpetri Victoria (bírók: Haris Á., Bauer A., Bauer J.; megfigyelő: Radu Chiorean)

Kaplonyi Fortuna – Mezőfényi Fröhlich (b.: Marinaş Ad., Pop Em., Berei R.; m.: Scwartz Oscar)

Tasnádszántói Vulturii – Csanálosi Kneho (b.: Petruţ Seb., Munteanu D., Pop Cr.; m.: Daniel Paşca)

Viitorul Lucăceni – Csomaközi Schamagosch (b.: Pop L., Petz E., Pop Mih.; m.: Tóth Árpád)

Szaniszlói Recolta – Piskolti Unirea (b.: Dragoş B., Rad B., Schwartzkopf Zs.; m.: Petz István)

Kismajtényi Crasna – Érendrédi Real (b.: Chiş Fl., Peter A., Juhász Tibor; m.: Gheorghe Dumitraş).

Az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzései 12 órakor, a felnőttekké 14 órakor kezdődik.

Liga 5, A–csoport

Szombat

13 óra: Szopori Dacia – Újmárnai Platanul (bírók: Câmpan M., Kosor G., Chiriloaia Cip.; megfigyelő: Ionel Borz).

Liga 5, B–csoport

Szombat

15 óra: Nagytarnai Înfrăţirea – Halmi Speranţa (bírók: Ciocoi M., Ciceu M., Ardelean Vl.; megfigyelő: Nicolae Morar).

Román Kupa, 3. forduló

Szombat

12 óra: Szatmárudvari Someşul – Avasújvárosi Talna (bírók: Szilágyi B., Moisa Fl., Kopriva Zs.; megfigyelő: Vasile Racolţa).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
Állás
Gyakorlattal rendelkező sofőrt keresünk nyergesvontatóra, uniós munkára, egygazdás,...
Tovább >>>
Állás
Németországi munkalehetőség Bayern-Nürnberg környékén. Beteggondozót, házi ápolót keresünk...
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál-e adventi koszorút készíteni?
Igen, minden évben közösen készítünk adventi koszorút
Nem készítek, inkább megveszem az üzletből
Megvan tavalyról ezért nem készítek/vásárolok újat
Nincs adventi koszorúnk
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. november 23.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 1 db sütőtök, 2–3 db cékla, olívaolaj, só, bors, 1 nagy marék dió, frissen reszelt szerecsendió, 4 szelet ...