Megyei labdarúgás – bíróküldés
Utoljára módositva: 2018-09-07 13:39:50

Liga 4, A-csoport, 2. forduló

Péntek (ifik 15 órától/felnőttek 17 órától)

Szatmárudvari Someşul – Avasfelsőfalui Energia (Şerban Peneghi – Réday Árpád, Lucian Pop; Mircea Andreika).

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Aranyosmeggyesi Dacia – Egri Sasok (Máramaros megyei játékvezető – Alex Estan, Bogdan Sas; Radu Chioreanu)

Halmi Speranţa – Sárkőzújlaki AS (Pop Emánuel – Nagy Máté, Bátori Patrik; Ioan Iuhas)

Batizi Sportul – Lázári Voinţa (Stejerel Bărbuş – Szabó Andrei, Marius Ghencean; Cornel Ziman)

Mikolai Turul – Meggyesgombási Venus (Ciprian Chiriloaia – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu)

Avasújvárosi Talna – Apai Victoria (Simon Elek – Alex Boroș, Cătălin Zsigrai; Constantin Por).

Liga 4, B-csoport, 2. forduló

Szombat (9 óra/11 óra)

Királydaróci Atletic – Szatmárnémeti VSK Olimpia (Olimpia-Daniel Prodan Stadion; Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Bogdan Dragoş; Török Zoltán).

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Kismajtényi Crasna – Bélteki Ştiinţa (Kolozs megyei bírók; Gheorghe Dumitraş)

Vetési Viitorul – Pusztadaróci Recolta (Decebalon rendezik; Ştefan Bathory – Cristian Pop, Ovidiu Şerban; Liviu Năstruţ)

Bábcai Voinţa – Óvári Someşul (Szilágy megyei bírók és megfigyelő)

Madarászi Șoimii – Pálfalvi Unirea (Pettyénben rendezik; Sergiu Neichi – Kopriva Zsolt, Jennifer Damian; Lizák Pál)

Halasztották

Szamosdobi Voinţa – Luceafărul Decebal.

Liga 4, C-csoport, 2. forduló

Vasárnap (15 óra/17 óra)

Kaplonyi Fortuna – Kaplonyi AS (Marius Omuţ – Alexandru Corb, Radu Pașcu; Vigh József)

Mezőteremi Victoria – Börvelyi Stăruinţa (Lucian Pop – Botos Roland, Szakács Zsolt; Petz István)

Szaniszlói Recolta – Nagykárolyi VSK Victoria (Florin Chiş – Vlad Ardelean, Vlad Borza; Nicolae Şuta)

Mezőfényi Fröhlich – Érendrédi Real (Octavian Şovre – Adina Popa, Ciprian Fiter; Pataki Zoltán)

Gencsi AS – Csomaközi Schamagosch (Şerban Peneghi – Florin Moisa, Marian Beniamin; Cseh Sándor)

Piskolti Unirea – Kálmándi Schwaben (Bogdan Rad – Sălăgean Norbert, Vass Márk; Kegyes Tibor)

Szabadnapos

Viitorul Lucăceni.

Liga 5, A-csoport, 1. forduló

Vasárnap (17 óra)

Érkávási Olimpia – Szopori Dacia (Alin Peter – Juhász Tibor, Marian Ciceu; Papp János)

Bogdándi Speranţa – Csanálosi Kneho (Kovács Attila – Alberto Bor, Marius Hepcal; Kegyes Adalbert)

Tasnádszántói Vulturii – Érdengelegi Termala (George Chiroean – Dragoş Ciordaş, Ionuţ Ciordaş; Marcel Dorca)

Vasárnap (17.30 óra)

Szatmárnémeti SC Olimpia MCMXXI – Újmárnai Platanul (Olimpia-Daniel Prodan Stadion; Răzvan Bogdan – Bogdan Mihály, Dan Orha; Kalmár József)

Halasztva

Domahidai Olimpia – Nagymajtényi Gloria.

Liga 5, B-csoport, 1. forduló

Szombat (17 óra)

Szárazberki Unirea – Túrterebesi ACS (Simon Elek – Marius Mihai, Claudiu Matei; Vasile Racolţa)

Vasárnap (14.30 óra)

Szatmárnémeti VSK Olimpia II – Erdődi Cetate (Olimpia-Daniel Prodan Stadion; Răzvan Bogdan – Bogdan Mihály, Dan Orha; Viorel Stoica)

Vasárnap (17 óra)

Borválaszúti Prietenia – Szatmárhegyi Viitorul (Adrian Sulyok – Paul Pop, Szűcs Nicolas; Eugen Halici)

Turci Voinţa – Kökényesdi Ugocsa (Cristian Chiorean – Cristian Bilţ, Matei Ienei; Mándi Attila)

Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Homoródi Codreana (Claudiu Matei – Lukács Levente, Patrick Căliman; Ioan Neichi).

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
NINCS POLL
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. április 22.)


    KONYHA
    Hozzávalók a tésztához: 30 dkg liszt, 6 dkg kakaópor, 2 csipet só, 13 dkg vaj (+ a formákhoz), 10 ...