Megyei labdarúgás – Bíróküldés
Utoljára módositva: 2014-10-23 17:22:50

Liga 4 Elite, 10. forduló

Szombat

Tasnádi Unirea – Bélteki Ştiinţa (bírók: Kovács Sz., Kopriva T., Petz E.; megfigyelő: Török Z.)

Avasújvárosi Talna – Óvári Someşul (az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 14 órakor, a felnőtteké 16 órakor kezdődik; nagyváradi bírók vezetik; m.: Pataki Zoltán).

Vasárnap

Luceafărul Decebal – Batizi Sportul (b.: Peter A., Chiş Fl., Juhász T.; m.: Nicolae Morar)

Mikolai Turul – Szamosdobi Voinţa (b.: Raţ S., Moldovan A., Matei Cl.; m.: Gheorghe Dumitraş)

Vetési Viitorul – Kálmándi Schwaben (b.: Bogdan R., Neichi S., Alexandra Şerbănoiu; m.: Gheorghe Cionca).

Az 1. fordulóból elhalasztott mérkőzés

Pusztadaróci Recolta – Szatmárnémeti FC Olimpia II (b.: Báthory S., Pop Em., Tăbăcaru S.; m.: Cornel Ziman).

Az Erdődi Cetate – FC Olimpia II mérkőzést halasztották.

Az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőtteké 15 órakor kezdődik.

Liga 4, A–csoport, 9. forduló

Szombat

Avasfelsőfalui Energia – Sárközújlaki SE (Máramaros megyei bírók vezetik; megfigyelő: Cseh Sándor)

Kökényesdi Ugocea – Aranyosmeggyesi Dacia (bírók: Bogdan R., Pop Cr., Berei R.; megfigyelő: Kegyes Tibor).

Vasárnap

Szatmárudvari Someşul – Vetési Arsenal (b.: Haris Á., Penyegi, Grishabert; m.: Altfatter Róbert)

Pálfalvai Unirea – Lázári Voinţa (b.: Lupcsa Zs., Lupcsa A., Gherasim Fl.; m.: Vasile Racolţa)

Szamoskrassói Someşul – Apai Victoria (b.: Chiorean Cr., Bauer J., Bauer A.; m.: Eugen Halici)

Borválaszúti Prietenia – Bábcai Voinţa (b.: Glazer V., Miclăuş R., Man C.; m.: Constantin Por).

B–csoport, 10. forduló

Vasárnap

Kismajtényi Crasna – Nagykárolyi Victoria (bírók: Marinaş Ad., Şuta M., Munteanu D.; m.: Valentin Păduraru)

Mezőpetri Victoria – Szaniszlói Recolta (b.: Ciocoi M., Ciceu M., Ardelean Vl.; m.: Pinter Sándor)

Érendrédi Real – Viitorul Lucăceni (b.: Szilágyi B., Moisa Fl., Tóth K.; m.: Petz István)

Domahidai Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (b.: Petreuş Gh., Bâlc Cs., Kallós T.; m.: Liviu Năstruţ)

Piskolti Unirea – Kaplonyi Fortuna (b.: Merkli Cs., Nagy Sz., Raul; m.: Nicolae Ciarnău)

Csomaközi Schamagosch – Mezőfényi Fröhlich (b.: Câmpan M., Bura I., Lukács L.; m.: Chiorean R.)

Csanálosi Kneho – Börvelyi Stăruinţa (b.: Pop L., Pop M., Horváth L.; m.: Rozs Zoltán).

Az A1 ifjúsági korosztályos csapatok mérkőzése 13 órakor, a felnőtteké 15 órakor kezdődik.

Liga 5, 9. forduló

A–csoport

Vasárnap

Újmárnai Platanul – Érkávási Olimpia (12 órakor kezdődik; bírók: Kovács Sz., Kopriva T., Petz E.; megfigyelő: Pataki Zoltán)

Gencsi SE – Királydaróci Crasna (b.: Kovács Sz., Kopriva T., Petz E.; m.: Szabó Gyula)

Szatmárzsadányi Voinţa – Szopori Dacia (b.: Chiriloaiă Cip., Robotin M., Szűcs N.; m.: Ioan Iuhas)

Mezőteremi Victoria – Hadadi Chesi (b.: Botoş R., Hasna M., Kopriva Zs.; m.: Emil Petric).

B–csoport

Vasárnap

Szárazberki Unirea – Magyargombási Venus (bírók: Priner I., Trella Z., Pop R.; megfigyelő: Kuki Károly)

Nagytarnai Înfrăţirea – Avasújfalui FC (b.: Kovács A., Koszor G., Turbuţ D.; m.: Stefan Gerstermaier)

Szatmárhegyi Viitorul – Halmi Speranţa (b.: Robaş R., Micaş Ad., Talpoş V.; m.: Daniel Paşca)

Egri Sasok – Lippói Dari (b.: Petruţ S., Anghiuş M., Cereteu T.;

m.: Viorel Stoica).

A Pusztadaróci Recolta II szabadnapos.

A mérkőzések 15 órakor kezdődnek.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Számodra milyen az álomnyaralás?
Csakis a tengerpart jöhet szóba
Magashegyi túrázás az igazi
Városnézés és felfedezés a legjobb
Bulizás egy partinyaraláson
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2017. augusztus 18.)


    KONYHA
    Hozzávalók: 3 db fehér zselatinlap, 1 vaníliarúd, 5 dl habtejszín, 5 dkg + 1–2 tk. cukor, 25 dkg fekete ...