2024. 03 29.
18 °C

Minimális szatmári siker a Gloria ellen

2012.05.05 - 16:42

Egy gólos sikert aratott a Szatmárnémeti Olimpia labdarúgócsapata a Besztercei Gloria II vendégeként a III. Liga 25. fordulójának pénteki mérkőzésén.

A Romoly településen rendezett meccs első negyed órájában megszerezték a vezetést Csik Tibor vezetőedző tanítványai, utána is támadták a hazaiak kapuját, viszont több gól nem született. Ráadásul a 75. percben majdnem húsz percet félbe kellett szakítani a meccset a vihar miatt, amely végigsepert a település felett. Amint enyhültek a körülmények, a találkozó is folytatódott, viszont a sáros, mély talajon már alig álltak a lábukon a játékosok. A 88. percben még tizenegyeshez is jutott az Olimpia, viszont Botos hibázott, így maradt az 0–1-es szatmári siker.

Labdarúgó III. Liga, 6. csoport, 25. forduló

Besztercei Gloria II – Szatmárnémeti Olimpia 0–1 (0–1). Gólszerző: Dănilă 13. perc. Olimpia: Şuta – Moş, Fl. Mureşan, Heil, Homorozan, Gavrilescu (Marian Pop), Villand, Botos (Sabău), Zsiga, Marinaş (Feier), Dănilă (Hanus).

További eredmények: Tatrangi Unirea – Kolozsvári CFR II 1–0, Kolozsvári U II – Aranyosgyéresi Seso 0–2, Kolozsvári Sănătatea – Marosvásárhelyi FCM II 3–3, Zalatnai SK – Zilahi FC 1–2, Szászrégeni Avântul – Jádi Voinţa 1–0, Dési Unirea – Szászfenesi Unirea 3–0, Nyárádtői Unirea – Brassói Corona 1–3.