×
2024. 04 26.

Négy érem Budaörsről

2018.03.20 - 10:04

Ismét remekeltek a Szatmárnémeti Judo Master SK cselgáncsozói: ezúttal a 9. Budaörs kupa nemzetközi versenyről hozták az érmeket.

Pelcz Attila edző hét tanítványát nevezte a küzdelmekre, ahol közel 780 sportoló lépett tatamira. Schwarzkopf Karina, az első szatmári dzsudo-edző tíz éves unokája először állhatott a dobogó legfelső fokára, miután a 13 évesek között megnyerte a 44 kilogrammos súlycsoport versenyét. Ugyanebben a korosztályban Igaz Szabolcs (–60 kg), Raul Oprea (–73 kg) és Súlyok Nichita Viktória (–36 kg) ezüstérmet szereztek katagóriájukban, míg Győry Johanna (U15, 48 kg) és Oláh Gábriel (U11, –27 kg) az 5. helyen zártak. A 15 éven aluliak küzdelmében Súlyok Nichita Anthony a hetedik lett.

Miután tanítványai bizonyították rátermettségüket, most az edzőn a sor, hogy tatamira lépjen: ezen a hétvégén Pelcz Attila a Magyar Master nagydíjon vesz részt. Két hét múlva a gyerekek MIskolcon a Nyuszi kupán fognak küzdeni.