×
2024. 03 28.

Nemeszsukkal játszik még a LPS

2016.08.18 - 10:38

Két felkészülési mérkőzést játszott a Szatmárnémeti Sportlíceum junior A korosztályos labdarúgócsapata, amely a szeptemberben kezdődő idényben az ország élvonalában fog szerepelni (U19 Elit).

Dacian Nastai edző legényei a Mikolai Turul otthonában 4–1-re nyertek, majd a Liga 4 Elite egyik favoritjával, a Nagykárolyi Victoriával 1–1-es döntetlent játszottak.

„Minden fiúnak adtam játéklehetőséget. Sajnos a védelemben nagy gondjaink vannak, zavar, hogy minden meccsen kapunk gólt — értékelt Nastai. — Sajnos távozott két alapjátékosunk is, hiszen a Vincze testvérek harmadosztályos felnőttcsapathoz, a Pusztadaróci Recoltához szerződtek. Pórbáljuk helyettesíteni őket. Mario Silaghi hazatért Magyarországról, Kolozsvárról hoztunk egy csatárt, Alex Lăcătușt, illetve egy szászrégeni középhátvéd van itt próbajátékon, Sebastian Radu. A felkészüléssel amúgy jól állunk, ezen a hétvégén játsszuk majd utolsó tesztmeccsünket a Liga 3-as Nemeszsuki Unireával. Látni akarom, hogy mekkora a különbség a csapatom teljesítménye, és egy harmadosztályos felnőttcsapat között, hiszen vannak a keretemben olyan legények, akik 1–2 év múlva már divíziós csapatnál játszhatnak” — tette hozzá a szakvezető.