×
2020. 04 10.
Péntek
Zsolt
13 °C
Derült
1EUR = 4.83 RON
1USD = 4.44 RON
100HUF = 1.34 RON
Sport

Női bíróhármas vezet egy megyei meccset

2019.08.30 - 13:51
Megosztas :
  • Női bíróhármas vezet egy megyei meccset

    Ezen a hétvégén a Liga 5 küzdelmei is megkezdődnek megyei labdarúgó-bajnokságban, a szamosdarai mérkőzésen pedig női bíróhármas fog vezényelni. A kiírt 26 negyed- és ötöd osztályos mérkőzésből hatot halasztanak, két C-csoportos meccsre szilágysági bírók jönnek.

    Véget ért az idényközi vakáció a labdarúgó ötödik vonalban is, így a hétvégén már teljes lesz megyei bajnoki kiírás, vagyis Liga 4-es, illetve Liga 5-ös meccseket is rendeznek. Néhány csapat viszont még nem tudta rendezni sorait, és a hiányos játékoskeret miatt a bajnoki mérkőzés halasztását kérte.

    A Liga 4 A-csoportjában minden meccset megrendeznek, a múlt körben pihenő Avasfelsőfalui Energia pedig egy rangadóval kezd szombaton, amikor az újonc, ám a megyei bajnokságokban a megalakulásától kezdődően százszázalékos Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI együttest fogadja.

    A B-csoportban a Szatmárudvari Someşul a második bajnoki meccsét sem tudja még játszani, de a C-csoportban a Szatmárnémeti VSK is újabb halasztást kért. Nem játsszák le az erdődi meccset sem, míg a Liga 5 B-csoportjában csak a Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Szárazberki Unirea bajnokit rendezik meg. Az A-csoportban a domahidiak is halasztást kértek, mivel a faluban Kukorica fesztivált rendeznek a hét végén.

    A szamosdarai mérkőzés kuriózuma egyébként, hogy a megyei bajnokságban először női bírói hármas vezeti a bajnokit Adina Popa, Bíró Enikő és Diana Ilie személyében. A hölgyek vasárnap délutáni munkáját a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület alelnöke, Constantin Pop fogja figyelni.

    A Liga 4 C-csoportjában a börvelyi és érendrédi találkozókat Szilágy megyei bírók fogják irányítani.

    A hétvége érdekes mérkőzései között megemlíthetjük a Liga 4 B-csoportjának a rangadóját, a Luceafărul Decebal – Pusztadaróci Recolta találkozót vasárnap délután, míg az első forduló meglepetéscsapata, a Mezőteremi Victoria az elmúlt idény csoportbajnokát, a Kaplonyi AS-t fogadja, ugyancsak vasárnap délután.

    A labdarúgó megyei bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 2. forduló

    Szombat (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

    Avasfelsőfalui Energia – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI (Ştefan Báthory – Lukács Levente, Neichi Sergiu; Ioan Iuhas)

    Vasárnap (16 óra/18 óra)

    Halmi Speranţa – Turci Voinţa (Simon Elek – Bauer József, Bauer Adalbert; Ioan Turtureanu)

    Meggyesgombási Venus – Mikolai Turul (Claudiu Matei – Daniel Bonţidean, Răzvan Miclăuş; Viorel Stoica)

    Batizi Sportul – Avasújvárosi Talna (Lucian Pop – Tóth Krisztián, Chiorean Raul; Cseh Sándor)

    Sárközújlaki AS – Apai Victoria (George Chiorean – Florin Moisa, Ciprian Miron; Cornel Ziman)

    Lázári Voinţa – Aranyosmeggyesi Dacia (Stejerel Bărbuş – Dan Orha, Denis Gherman; Eugen Halici).

    Liga 4, B-csoport, 2. forduló

    Szombat (16 órától felnőttek/18 órától ifik)

    Óvári Someşul – Kismajtényi Crasna (Bogdan Dragoş – Lucian Pop, Réday Árpad; Gheorghe Dumitraş)

    Szombat (16 óra/18 óra)

    Szamosdobi Voinţa – Pálfalvi Unirea (Marius Mihai – Vlad Deac, Stejerel Bărbuş; Ionel Borz)

    Vasárnap (16 órától ifik/18 órától felnőttek)

    Bábcai Voinţa – Tasnádi Unirea (Răzvan Bogdan – Marian Ciocoi, Ionuţ Ghencean; Vigh József)

    Luceafărul Decebal – Pusztadaróci Recolta (Sergiu Neichi – Mihai Sician, Nagy Szabolcs; Alexandru Gherasim)

    Halasztva

    Erdődi Cetate – Vetési Viitorul

    Szatmárudvari Someşul – Bélteki Ştiinţa.

    Liga 4, C-csoport, 2. forduló

    Vasárnap (16 óra/18 óra)

    Kálmándi Schwaben – Mezőfényi Fröhlich (Bogdan Dragoş – Sălăgean Norbert, Turóczi Zoltán; Török Zoltán)

    Börvelyi Stăruinţa – Nagykárolyi VSK Victoria (Szilágy megyei bírók; Pataki Zoltán)

    Gencsi AS – Viitorul Lucăceni (Tudor Popescu – Ştefan Báthory, Lukács Levente; Lizák Pál)

    Mezőeteremi Victoria – Kaplonyi AS (Şerban Peneghi – Kopriva Tamás, Kopriva Zsolt; Gheorghe Niţă)

    Szaniszlói Recolta – Csomaközi Schamagosch (Ciprian Rebegea – Alex Estan, Jennifer Damian; Gavril Rus)

    Érendrédi Real – Piskolti Unirea (Szilágy megyei bírók; Remus Mândreanu)

    Halasztva

    Kaplonyi Fortuna – Szatmárnémeti VSK.

    Liga 5, A-csoport, 1. forduló

    Szombat (17 óra)

    Érkávási Olimpia – Szopori Dacia (Claudiu Matei – Ionuţ Hepcal, Marian Ciceu; Juhász Tibor)

    Vasárnap (18 óra)

    Újmárnai Platanul – Érdengelegi Termala (Bogdan Rad – Szakács Zsolt, Botos Roland; Rozs Zoltán)

    Nagymajtényi Gloria – Tasnádszántói Vulturii (Vasile Cherecheş – Bogdan Sas, Trella Zorán; Marcel Dorca)

    Halasztva

    Domahidai Olimpia – Csanálosi Kneho.

    Liga 5, B-csoport, 1. forduló

    Vasárnap (18 óra)

    Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – Szárazberki Unirea (Adina Popa – Bíró Enikő, Diana Ilie; Constantin Pop)

    Halasztották

    Kökényesdi Ugocsa – Egri Sasok

    Homoródi Codreana – Borválaszúti Prietenia

    Szabadnapos

    Szatmárhegyi Viitorul.

    Cookie