×
2024. 03 29.

Nyerhető meccset vesztettek el

2017.10.08 - 18:31

Nem tudta legyőzni a vendég Nagyszebeni HC csapatát, így a Szatmárnémeti ADEP SK nyeretlen a férfi kézilabda A-osztály B-csoportjában.

Pedig a vendég „szászok” verhetők voltak, hiszen közel azonos képességű a két játékoskeret. Ennek megfelelően kezdődött a vasárnap délutáni találkozó a Both Katalin Sportteremben, amikor a Kibédi Albert, Dan Sebastian edzőpáros tanítványai végig vezettek. Negyed óra után három volt a két csapat között (9–6), viszont nem sikerült tartani az előnyt. 10-nél egyenlítettek a vendégek és a szünetig sikerült tartani az egy gólos hátrányt (13–12). Fordulás után pedig a vezetést is átvették (15–16), és bár az ADEP SK a 45. percig még fordítani tudott (19–18), végül – jobb helyzetkihasználással – a szebeniek ünnepelhettek, hiszen 26–24-re győztek Szatmáron.

Az ADEP SK marad a táblázat utolsó helyén, a szebeniek pedig meglepetésre a harmadik helyre jöttek fel, harmadik győzelmüknek köszönhetően.

Október 15-én, az 5. fordulóban a széria legjobbja, a CSU Constantin Brancusi Târgu Jiu lesz az ellenfél a Gorj megyei településen.