×
2024. 04 26.

Nyíregyházi siker a Ion Creangă Kupán

2014.10.20 - 13:46

A Bem DSE Nyíregyháza csapata nyerte meg a 14 éven aluli lánycsapatoknak kiírt 8. Ion Creangă Kupa röplabdatornát.

A verseny névadó szatmárnémeti iskolájában rendezett mindhárom mérkőzését 2-0 arányba nyerte a magyarországi vendégcsapat. A Borsi Viitorul ACS együttese két győzelemmel és egy vereséggel lett a második, a házigazda Szatmárnémeti Ion Creangă SE a harmadik, a szatmárnémeti Mihai Eminescu Főgimnázium pedig a negyedik helyen zárt.

Különdíjakat kaptak Máté Petra (Bem DSE), Georgiana Bodoiagă (Bors), Varga Karla (Ion Creangă) és Alexandra Vădan (Mihai Eminescu).

A szervező iskola igazgatója, Tamara Volcovinschi, illetve a tanintézmény szervező testnevelő tanára, Szabó Tamás köszönetet mond a támogatásért a Ion Creangă Szülői Bizottságnak, a Szatmár Megyei Röplabda Egyesületnek (Ovidiu Groza edzőnek), a Szatmár Megyei Sport- és Ifjúsági Igazgatóságnak és a bíróknak, akik válalták a mérkőzések vezetését.