2024. 04 27.
4 °C

Nyolc éremmel Miskolcról

2012.12.11 - 18:56

A Nagykárolyi Karate Do B.F.K.S. SE sportolói is részt vettek a miskolci Avas Kupán.

Négy arany-, három ezüst- és egy bronzérem a Nagykárolyi Karate Do B.F.K.S. Sportegyesület karatékáinak a mérlege a Miskolcon rendezett Avas Kupa nemzetközi tornán, ahol öt ország, Olaszország, Románia, Szlovákia, Ukrajna és Magyarország huszonöt klubjának összesen kétszázötven versenyzője mérkőzött meg. Bartincki Attila és Amalia Abriham megnyerték kategóriájukban a 14–15 évesek kata és kumite küzdelmeit, Knecht Vivien pedig a 12–13 évesek között második lett a kata és a kumite versenyszámokban. Medvei Edvin a 10–11 éves kata küzdelmeiben bronzérmes lett, míg a 12–13 évesek kata próbájában a második helyen zárt.

A Karate Do B.F.K.S. SE elnöke, dr. Fazekas György, Bartincki Lajos alelnök és Gheorghe Dărăban edző, köszönetet mond a támogatónak.