2024. 03 28.

Olimpia FC: Kiütötték a váradi ifiket

2013.02.18 - 13:55

6–1-re verte a Szatmárnémeti Olimpia FC labdarúgócsapata a Nagyváradi Liberty junior B korosztályos együttest a nagyszalontai edzőtábor második napján.

A 2x30 perces találkozón Csik Tibor vezetőedző két külön csapatot állított fel, csak Miron, Şuta, M. Mureşan, Botos, Kinczel és Cădar pihentek.

A hétfői meccsen a váradiak szereztek vezetést, majd Iuhas 11-esből egyenlített, és szünetig pedig Dănilă hozta előnybe a szatmáriakat. A fordulás után Micaş és Domuţa dupláztak, így állították be a 6–1-es végeredményt.

Kedden folytatják a hajdúsági városban a felkészülési mérkőzések sorát az Olimpia FC játékosai, 10.45 órától a Liga 3 ötödik csoportjában „kolléga” Pankotai Şoimii lesz az ellenfél. Az edzőtábor – ahol a labdajátékokon van hangsúly – vasárnap ér véget.