2024. 04 27.
4 °C

Öt érem a nagykárolyi kartingozó pilótáknak

2012.05.07 - 13:32

Egy-egy arany-, ezüst- és bronzérem a Nagykárolyi Gyermek és Diákklub karting pilótáinak a mérlege a Kisjenőn rendezett Crisius Kupa viadalain.

Az Arad megyei megmérettetésen Mille János edző tanítványai közül Papp Ádám a kadetek versenyét nyerte meg, Keller Márk a mini kategóriában másodikként ért célba, míg ifj. Mille Jánost a juniorok 100 kcm-es viadalában harmadikként intették le. A juniorok mobra kategóriájában Mérászor Ádám a 4. lett.

Az elmúlt hétvégi versenyen a Nagykárolyi Kart Racing SE sportolói rajthoz álltak. Fast Róbert edző pilótái közül Medvei Anton Edvin megnyerte a pufo kategóriát, míg Egli Krisztián a mini kategóriában a harmadik lett. Pászti Csongor felnőttek mobra géposztályában az 5. lett, de a nyílt versenyben negyedikként ért célba.

A megmérettetésen egyébként összesen nyolc csapat nevezte pilótáit, az összesített eredmények alapján pedig a Gyermek és Diákklub a 3., a Kart Racing SE pedig az 5. pozícióban zárt.