Pálfalvát is verte az Olimpia MCMXXI
Utoljára módositva: 2019-02-24 10:36:15

Harmadik téli felkészülési mérkőzését is megnyerte a Szatmárnémeti FC Olimpia MCMXXI labdarúgócsapata: a Voluntari Olimpiști szurkolói mozgalom által életre hívott ötödik osztályos alakulat a Liga 4 B-csoportjának a 7. helyezettjét, a Pálfalvi Unireát verte szombaton.

A Pettyénben rendezett mérkőzés Florin Puți szerzett vezetést, de a házigazdák még a szünet előtt egyenlítettek (1–1). Fordulás után Ioan Cuth duplája kettőt tett a két csapat közé (1–3), majd Puți is megszerezte második találatát (1–4). A házigazdák második gólja már csak „szépségtapasz” volt, de a végeredményt Remus Palcău állította be (2–5).

A Liga 5 A-csoportjának százszázalékos alakulata a téli felkészülést az Egri Sasok (Liga 4) elleni 9–1-el kezdte, majd 8–1-re győzték le a Batizi Sportul (Liga 4) alakulatot.

Szerdán kezdi a legénység az aknasugatagi edzőtábort, pénteken pedig a Máramarosszigeti Plimob (Liga 4) ellen játszik felkészülési meccset. Vasárnapra hazaér a Nelu Donca edző csapata és Mikolában a negyedik vonalbeli Turullal játszik tesztmérkőzést.

Felkészülési mérkőzésen

Pálfalvi Unirea – Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI 2–5. Az Olimpia gólszerzői: Puți (2 gól), Cuth (2), Palcău.

Olimpia MCMXXI: Crișan – Ile, Mihai, Tursuc, Moroșan, Doroș, Oprea, Sician, Cuth, Srepler, S. Pop. Cserék: Mitrașca, Palcău, Nagy, Puți, Michnea.

Vezetőedző: Nelu Donca.