×
2020. 04 07.
Kedd
Herman
13 °C
Derült
1EUR = 4.83 RON
1USD = 4.44 RON
100HUF = 1.34 RON
Sport

A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

2019.10.25 - 13:01
Megosztas :
  • A megyei labdarúgó-bajnokságok hétvégi programja – bíróküldés

    Liga 4, A-csoport, 10. forduló

    Szombat (13 óra/15 óra)

    Halmi Speranţa – Avasújvárosi Talna (Simon Elek – Claudiu Matei, Pop Emánuel; Ioan Turtureanu).

    Szombat (14 óra/16 óra)

    Batizi Sportul – Sárközújlaki AS (George Chiorean – Tóth Krisztián, Szakács Zsolt; Ioan Iuhas).

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Szatmárnémeti Olimpia MCMXXI – Lázári Voinţa (Ştefan Báthory – Tudor Popescu, ifjabb Sebastian Raţ; Cornel Ziman).

    Vasárnap (13.15 óra/15.15 óra)

    Aranyosmeggyesi Dacia – Avasfelsőfalui Energia (Ciprian Rebegea – Răzvan Miclăuș, Bátori Patrik; Mircea Pintea).

    Vasárnap (14 óra, felnőttek)

    Mikolai Turul – Apai Victoria (Răzvan Bogdan – Alex Estan, Jennifer Damian; Eugen Halici).

    Halasztották

    Meggyesgombási Venus – Turci Voinţa.

    Liga 4, B-csoport, 10. forduló

    Szombat (12 óra/14 óra)

    Óvári Someşul – Pálfalvi Unirea (Răzvan Bogdan – Constantin Por, Nagy Szabolcs; Pataki Zoltán).

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Vetési Viitorul – Bélteki Ştiinţa (Kovács Szabolcs – Kopriva Tamás, Sălăgean Norbert; Török Zoltán)

    Pusztadaróci Recolta – Bábcai Voinţa (Constantin Por – Ionuţ Ghencean, Sebastian Petruţ; Vigh József).

    Vasárnap (14 óra/12 óra)

    Erdődi Cetate – Kismajtényi Crasna (Madarászon rendezik; Stejerel Bărbuş – Gabriel Sician, Trella Zorán; Radu Chioreanu).

    Halasztották

    Tasnádi Unirea – Luceafărul Decebal.

    Szabadnapos

    Szamosdobi Voinţa.

    Liga 4, C-csoport, 11. forduló

    Szombat (9 óra/11 óra)

    Nagykárolyi VSK Victoria – Kaplonyi AS (Ovidiu Mazilu – Constantin Por, Sergiu Neichi; Liviu Năstruţ).

    Szombat (14 óra/12 óra)

    Viitorul Lucăceni – Szatmárnémeti VSK (Lucian Pop – Norbert Sălăgean, Cătălin Maxi; Petz István).

    Vasárnap (12 óra/14 óra)

    Kálmándi Schwaben – Szaniszlói Recolta (Şerban Peneghi – Bauer József, Bauer Adalbert; Gavril Rus)

    Börvelyi Stăruinţa – Csomaközi Schamagosch (Kopriva Zsolt – Ciprian Miron, Beniamin Marian; Kegyes Tibor)

    Gencsi AS – Unirea Pişcolt (Bogdan Dragoş – Florin Moisa, Sergiu Turoczi; Nicolae Morar)

    Kaplonyi Fortuna – Mezőfényi Fröhlich (Claudiu Matei – Lukács Levente, Pop Emánuel; Cseh Sándor)

    Mezőteremi Victoria – Érendrédi Real (Bogdan Rad – Raul Chiorean, Botos Roland; Remus Mândreanu).

    Liga 5, A-csoport, 9. forduló

    Vasárnap (13 óra)

    Érkávási Olimpia – Csanálosi Kneho (Alin Peter – Iulian Peter, Marian Ciceu; Rozs Zoltán)

    Domahidai Olimpia – Tasnádszántói Vulturii (Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban; Romeo Silaghi).

    Vasárnap (15.30 óra)

    Nagymajtényi Gloria – Érdengelegi Termala (Simon Elek – Denis Gherman, Ovidiu Şerban; Marcel Dorca)

    Újmárnai Platanul – Szopori Dacia (Peter Alin – Iulian Peter, Marian Ciceu; Juhász Tibor).

    Liga 5, B-csoport, 9. forduló

    Szombat (16 óra)

    Pusztadaróci Recolta II-Szamosdara – AS CS Diferit (Marius Mihai – Daniel Bonţidean, Cătălin Rus; Lizák Pál)

    Homoródi Codreana – Szárazberki Unirea (Ciprian Rebegea – Bátori Patrik, Lakatos Gábor; Vasile Racolţa).

    Vasárnap (14.30 óra)

    Szatmárhegyi Viitorul – Egri Sasok (Stejerel Bărbuş – Daniel Bonţidean, Bogdan Sas; Ciprian Hriţiu).

    Vasárnap (15 óra)

    Kökényesdi Ugocsa – Borválaszúti Prietenia (Andrei Sabo – Alexandru Gherasim, Gheorghe Dumitraş; Ionel Borz).

    Román Kupa, megyei selejtező

    Vasárnap (12 óra)

    Homoródi Codreana – Szamosdobi Voinţa (Gheorghe Dumitraş – Alexandru Gherasim, Andrei Sabo; Ionel Borz)

    U15-ös megyei válogatottak

    Vasárnap (11 óra)

    Szatmár – Bihar (Mikolában; Răzvan Bogdan – Alex Estan, Jennifer Damian; Vigh József).

    Cookie