Rangadó a negyedik ligában
Utoljára módositva: 2014-04-10 21:35:59

Az A csoport tabellájának első két helyezettje találkozik hétvégén a labdarúgó IV. Liga 22. fordulójában: az éllovas Avasújvárosi Talna csapata a Mikolai Turul együttesét fogadja a vasárnapi rangadón.

A Talna játékosai (pirosban) összesen 107 gólt szereztek eddig a bajnokságban

Rangadót rendeznek vasárnap a labdarúgó IV. Liga 22. fordulójában: az éllovas Avasújvárosi Talna (55 pont) a második helyen álló Mikolai Turul (53 pont) csapatát fogadja hazai pályán, vagyis a leggólerősebb együttes a legjobb védelemmel rendelkező alakulattal találkozik.

Egy esetleges hazai győzelemmel a Talna egy nagy lépést tenne a csoport megnyeréséhez, viszont egy vendégsiker esetén a Turul átvenné a vezetést a ranglistán. Utóbbi esetben pedig még szorosabbá válna az első helyért folytatott csata, hiszen a harmadik pozícióban álló Apai Victoria (52 pont) is felzárkózhatna egy pontra. Ritli Zoltán csapata ugyanis a sereghajtó Lázári Voinţa együttesét fogadja a hétvégi fordulóban.

Egy győzelemmel ismét az élre léphet a Turul

Labdarúgó IV. Liga, 22. forduló, játékvezetők:

A csoport (zárójelben a bírók és a megfigyelő): szombat, április 12.: Apai Victoria – Lázári Voinţa (Rebegea Cip., Tăbăcaru S., Haris Ar., illetve Borz I.), Avasfelsőfalui Energia – Aranyosmeggyesi Dacia (Mándi Att., Lukács L., Báthory Şt., illetve Halici E.), Szatmárudvari Someşul – Szamoskrassói Someşul (Chiş Fl., Peter Al., Iuhasz T., illetve Pataki Z.). Vasárnap, április 13.: Pusztadaróci Recolta – Szamosdobi Voinţa (Bogdan R., Neichi S., Costea P., illetve Cionca Gh.), Avasújvárosi Talna – Mikolai Turul (nagyváradi bírók, illetve Por C-tin), Bábcai Voinţa – Szatmárnémeti Olimpia II (Raţ S., Hasna M., Tóth Kr., illetve Boc A.), Borválaszúti Prietenia – Sárközújlaki SE (Cîmpan M., Bauer Ad., Bauer I., illetve Chioreanu R.), Pálfalvai Unirea – Batizi Sportul (Pop L., Pop M., Réday Ár., illetve Gherasim Alex.).

B csoport (zárójelben a bírók és a megfigyelő): szombat, április 12.: Luceafărul Decebal – Kaplonyi Fortuna (Raţ S., Piros Ov., Pop C., illetve Cseh S. – 15.30 és 17.30 órától), Óvári Someşul – Szaniszlói Recolta (Kovács Sz., Neichi S., Miclăuş R., illetve Por C-tin., a Someşul pályán). Vasárnap, április 13.: Mezőpetri Victoria – Csomaköz Schamagosch (Dragoş B., Moisa Fl., Kopriva T., illetve Rozs Z.), Piskolti Unirea – Nagymajtényi Gloria (Kovács Sz., Schwarczkopf Zs., Kopriva Zs., illetve Morar N.), Érendrédi Real – Tasnádi Unirea (Chiorean Cr., Pop Cr., Girati Cr., illetve Both G.), Csanálosi Kneho – Börvelyi Stăruinţa (Merkly Cs., Nagy Sz., Matei Cl., illetve Kegyes Ad.), Kismajtényi Crasna – Vetési Viitorul (Petreuş Gh., Şerbănoiu Alex, Moldovan An., illetve Foitos R.), Kálmándi Schwaben – Mezőfényi Fröhlich (Kegyes E., Pop Em., Donca B., illetve Dumitraş Gh.).

A felnőttcsapatok 17 órától, az ifik pedig 15 órától játszanak.

Labdarúgó V. Liga, 15. forduló, játékvezetők:

A csoport (zárójelben a bírók és a megfigyelő): vasárnap, április 13.: Hadadi Chesi – Érkávási Olimpia (Glazer V., Bura Il., Kosor G., illetve Turtureanu I.), Viitorul Lucăceni – Tasnádszántói Vulturii (Marinaş Ad., Talpos V., Anghius M., illetve Pataki Z.), Domahidai Olimpia – Újmárnai Platanul (Szilágyi B., Horváth L., Filipan Em., illetve Balogh B.), Gencsi SE – Krasznabélteki Ştiinţa (Rad B., Botos R., Miron Cip., illetve Török Z.), Mezőteremi Victoria – Szopori Dacia (Ciocoi M., Ardelean V., Ciceu M., illetve Niţă Gh.), Ákosi Băile Termale – Királydaróci Crasna (0-3 zöldasztalnál).

B csoport (zárójelben a bírók és a megfigyelő): szombat, április 12.: Vetési Arsenal – Madarászi Şoimii (Kegyes E., Mihai M., Demian R., illetve Chiorean D.). Vasárnap, április 13.: Magyargombási Venus – Avasújfalui FC (Haris Ar., Bâlc Cs., Robotin M., illetve Kegyes T.), Szatmárhegy – Kökényesdi Ugocsa (Báthory Şt., Trella Z., Cereteu T., illetve Kuki C.), Szárazberki Unirea – Szamosdarai Recolta (Kovács Att., Brînduşan B., Turbuţ D., illetve Iuhas I.), Nagytarnai Înfrăţirea – Egri Sasok (Petruţ Seb., Buzila Cip., Berei R., illetve Betuker P.), Erdődi Cetate – Szatmárzsadányi Voinţa (elmaradhat).

A mérkőzéseket 17 órától játsszák.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
APRÓHIRDETÉS
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Mit teszel szíved egészségének megóvása érdekében?
Naponta legalább 20 percert sétálok
Sok gyümölcsöt fogyasztok
Figyelek arra, hogy eleget aludjak
Megválogatom, milyen ételeket fogyasztok
Nem foglalkozom különösebben ilyesmivel
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
HOROSZKÓP
Válassza ki csillagjegyét:
2018. január 20.
Végre olyan dologgal foglalkozhat, amiért meg is fizetik. Ha kevésnek érzi bevételeit, gondolja át, miért lennének hajlandóak többet fizetni az emberek!
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2018. január 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók a szufléhoz: 2 dl zsíros tej, 8 dkg darált mák, 4 dkg porcukor, 4 db vajas kifli, 2 ...