×
2024. 03 29.

Samuraiul-éremeső a zilahi karatetornán

2019.10.21 - 12:52

Remekeltek szombaton Zilahon a Samuraiul SK karatékái, akik tatamira léptek a román szövetség égisze alatt rendezett DaniSan Kupán.

Fabio Popovici, Alexia Grosan-Cerneșteanu, Andrei Cheregi, Darius Mesteșanu, Irina Pop, Cezar Cucuiet, Horea Ardelean, Nagy Tamás, Alesia Moldovan, Andrea Ardelean, Vida Márk, Andrei Olosuteanu, Lapka Aida, Alexandra Tamasuc és Matei Mihali összesen 9 arany-,10 ezüst- és 20 bronzéremmel gazdagították a klub gyűjteményét, és ezzel együtt a torna éremtáblázatának a második helyén zárt a csapat. Így Magos Róbert 5. Danos karatemester is dobogóra állhatott a csapatdíjak kiosztása idején.

A klub vezetőedzője ugyanakkor elmondta, hogy a zilahi megmérettetésen Nemzetközi Karate-szövetség (WKF) és a shobbu ippon versenyszabályzat volt érvényes egyéniben és csapatban, a kata és kumite próbákban.