Sportnapot rendeztek az iskolások számára
Utoljára módositva: 2019-06-13 09:42:33

Június 11-én nagyszabású sportnapot rendezett az Olimpia-Daniel Pordan Stadionban diákok számára a Szatmár Megyei Tanfelügyelőség, a Szatmár Megyei Ifjúsági és Sportigazgatóság, valamint a Szatmár Megyei Labdarúgó Egyesület. Az esemény során három sportágban, labdarúgásban, atlétikában és asztaliteniszben mérhették össze tudásukat a csapatok, a legjobbak pedig a szervezők által felajánlott serlegeket, érmeket, diplomákat, ajándékokat vehették át.

Íme a díjazottak névsora

Labdarúgás:

I–II. osztályosok

I. hely: Johann Ettinger Német Líceum (felkészítő: Taşcu Adrian)

II. hely: Grigore Moisil Általános Iskola (felkészítő: Olariu Alin)

III. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Fărcăşanu Ramona)

 

III–IV. osztályosok

I. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Stan Oana)

II. hely: Johann Ettinger Német Líceum (felkészítő: Dan Sebastian)

III. hely: Halmi Általános Iskola (felkészítő: Diaconu Răzvan)

 

V–VI. osztályosok

I. hely: Mezőfényi Általános Iskola (felkészítő: Poósz Erik)

II. hely: C. Brâncoveanu Általános Iskola (felkészítő: Estinca Anişoara)

III. hely: Vasile Lucaciu Általános Iskola (felkészítő: Sergiu Neichi)

 

VII–VIII. osztályosok

I. hely: Szatmárnémeti Sportlíceum (felkészítő: Abrudan Róbert)

II. hely: Octavian Goga Általános Iskola (felkészítő: Stan Oana)

III. hely: Lucian Blaga Általános Iskola (Goia Gheorghe)

 

Atlétika:

Fiúk, III. osztály

Gyorsfutás

I. hely: Silaghi Daniel (Szatmárhegyi Általános Iskola, felkészítő: Hosu Lorand)

II. hely: Bumbar Kevin (Szakaszi Általános Iskola, Schellenperger Cristian)

III. hely: Chereji Raul (Szakaszi Általános Iskola, Schellenperger Cristian)

Távfutás

I. hely: Silaghi Daniel (Szatmárhegyi Általános Iskola, felkészítő: Hosu Lorand)

II. hely: Bumbar Kevin (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

III. hely: Chereji Raul (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

 

Lányok, IV. osztály

Gyorsfutás

I. hely: Balog Bianca (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

II. hely: Olar Stefania (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

III. hely: Kocsis Diana (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

Távfutás

I. hely: Olar Stefania (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

II. hely: Balog Bianca (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

III. hely: Clipici Zina (Aurel Popp Művészeti Líceum, felkészítő: Fărcăşanu Teodor)

 

Fiúk, IV. osztály

Gyorsfutás

I. hely: Koka Dominik (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

II. hely: Robaş Darius (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

III. hely: Şerban Anita (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

Távfutás

I. hely: Botca Luca (Szakaszi Általános Iskola, felkészítő: Schellenperger Cristian)

II. hely: Moldovan Rareş (Lucian Blaga Általános Iskola, felkészítő: Kiss Raluca)

III. hely: Ungureanu David (Szamosdobi Általános Iskola, felkészítő: Ştirbu Dana)

 

Asztalitenisz

V–VIII. osztály:

Lányok

I. hely: Onuţan Dania (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

II. hely: Olteanu Natalia (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

III. hely: Bud Carina (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

Fiúk

I. hely: Ostatea David (10-es Számú Általános Iskola, felkészítő: Pataki Zoltán)

II. hely: Rogojan Cristian (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

III. hely: Hegeduş Nicolas (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

IX–XII. osztály:

Lányok

I. hely: Bulgăr Andreea (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

II. hely: Moroz Georgiana (Nicolae Steinhardt Ortodox Líceum, felkészítő: Petric Mircea)

III. hely: Păcurar Alexia (Ioan Slavici Főgimnázium, felkészítő: Rogojan Dana)

Fiúk

I. hely: Matei Cosmin (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

II. hely: Mudure Marcel (Szatmárnémeti Sportlíceum, felkészítő: Roatiş Aurica)

III. hely: Tóth Botond (Hám János Római Katolikus Teológiai Líceum, felkészítő: Görbe Éva)

 

A fotókat Mihály Henrietta Tímea készítette.

KAPCSOLÓDÓ CIKKEK
  • Nincs kapcsolodó cikk
APRÓHIRDETÉS
Szolgáltatás
Szállítás, költöztetés. Tel.: 0725353499.
Tovább >>>
SZATMÁRI NAP
MoziSzinházBuliEgyéb
KÉPGALÉRIÁK
NAVIGÁTOR


KÖRKÉRDÉS
Szoktál fesztiválokra járni?
Igen, mert ott baráti társasággal bulizhatunk.
Nem, legfennebb néhány koncertre látogatok csak ki a barátokkal.
Már év elején megtervezzük, hogy milyen fesztiválokon veszünk részt.
Jobban szeretem a családi programokat.
Fesztiválok helyett a pihenést helyezem előtérbe.
Egyéb, leírom hozzászólásban
Szavazok
SEBESSÉGMÉRÉS
  • Sajnos ma még nem kaptunk információt a radarokról a megyében!
  • Az összes megtekintése
    Radarok Szatmár megyében
    (2019. június 20.)


    KONYHA
    Hozzávalók   25 dkg szikkadt fehér kenyér olívaolaj 25 dkg koktél paradicsom só 1 tk morzsolt lestyán 1 tk ...