×
2024. 04 25.

Szatmáriak zártak az élen Edelényben

2019.06.04 - 14:34

Öt döntő, négy aranyérem a Szatmárnémeti VSK utánpótlás korosztályos dzsudokáinak a mérlege a magyarországi Edelényben rendezett Vakáció Kupa nemzetközi viadalon.

A múlt hétvégi megmérettetésen Gergely Attila edző hat dzsudokával utazott el a, és Pelcz Attila tanítványaival, a Szatmárnémeti Judo Master együütesével alkottak egy csapatot a pontversenyben.

Borsod-Abaúj-Zemplén megyei település görög katolikus felekezeti iskola sporttermében három tatamin zajlott a küzdelem, ahol Grebúr Kevin (U9 korosztály, 34 kg súlycsoport), Jeromos Álmos (U11, -35 kg) és Tudor Lăpteanu (U8, -32 kg) zártak az első helyen. Hatalmas csatát nyert meg Reinegger András (képünkön) is, aki a 10 éves aluliak -36 kilogrammos súlycsoportjában körbeverés után újramérkőzve zárt a kategória táblázatának az élén.

Második lett Dragoş Pascu (U10, -28 kg), míg ifjabb Csehi Árpád (U8, 32 kg) és Vincze Péter Mátyás (U9, -24 kg) bronzéremmel tértek haza.

A VSK és a Judo Master egyesített csapata nyerte meg a pontversenyt és az ezzel járó serleget.