1USD = 4.63 RON
Vidék

Szilágysági bajnokkal játszik a Tasnádi Unirea

2017.05.31 - 15:26

Szilágy megye bajnokával játszik majd a Tasnádi Unirea labdarúgócsapata a júniusi osztályzón.

Az erről szóló határozatot legutóbbi gyűlésén hagyta jóvá a Román Labdarúgó-szövetség vezetősége. A következő napokban fog eldőlni, hogy mely csapat kezdhet otthon, ugyanis oda-visszavágó meccsen dől el a harmadosztályba feljutó csapat.

Szilágy megyében egyébként még nem dőlt el a bajnoki cím sorsa, és az utolsó fordulóban is kiélezett harc várható. A Nyirsidi Unirea és az Almásgalgói Dumbrava egyaránt 68 ponttal vezetik a táblázatot egészen elképesztő gólkülönbségekkel (27 meccsen 168–31, illetve 127–22). A két csapat vasárnap Nyirsiden éppen egymás ellen játszanak az utolsó fordulóban. Ha döntetlen eredmény születik, akkor a harmadik helyen álló 67 pontos (100–32) Zsibói Rapid lehet a befutó, amennyiben győzni tud a 11. CS Hidalmás (26 pont, 51–97!) otthonában.