2024. 04 23.
Béla

Tenisztorna zajlott Szatmáron

2016.05.31 - 14:10

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a szatmárnémeti Match Point Sportbázison a Match Point Kupa korosztályos női és férfi tenisztornát, amelyen remekeltek a hazai sportolók.

A Sport 4 Fun egyesület két teniszezője, a nemzetközi versenyeken edződő Csaholczi Arnold és Baranyai Dóra magasan a torna legjobbjai voltak. Kozán Attila edző tanítványai a 16 éves fiúk, illetve a 14 éves lányok tornáját nyerte meg. Mindkét korosztályban a Szatmárnémeti Sănătatea-Ergolemn SK teniszezői zártak a harmadik helyen: Luca Pandi, illetve Tarr Blanka.

A 10 éves fiúknál a Sănătatea-Ergolemn SK teniszezői foglalták el a dobogót Andrei Mărcuș, Tudor Batin, Mihali Dominik sorrendben. A 10 éves lányoknál az egyesület sportolója Vanessa Nocaci bronzérmet szerzett.