2024. 03 29.
18 °C

Tizenkét érem a nagykárolyiaknak

2015.09.30 - 11:09

Többek között a Nagykárolyi Karate Do B.F.K.S. SE tíz sportolóija is megküzdött az elmúlt hétvégén Nagyváradon, a Prosper Kupa viadalin, ahonnan összesen tizenkét éremmel tértek haza Gheorghe Dărăban és Engber Ingrid edzőpáros tanítványai.

A kata versenyszámban Medvei Edvin (12–13 évesek) állhatott a dobogó legfelső fokára, majd második lett a 14–15 évesek versenyében is. Ezüstérmet ért a szabadgyakorlata Bartincki Attilának (U21) és Maurer Alexnek (16–17 évesek), aki bronzérmet szerzett az U21-es korosztályban is, de a harmadik helyen zártak Ferenczi Attila (6–8 évesek), Süveg Lénárd (6–8 évesek), Farkas Bence (6–8 évesek) és Knecht Patrik (10–11 évesek) is. A kumite versenyszámban második lett Knecht Patrik (10–11 évesek), míg Medvei Edvin (12–13 évesek) és Tempfli Előd (8–9 évesek) bronzérmet szereztek. Részt vettek még: Bartha Károly és Bartha Zsombor, a sportolókat pedig elkísérte a két edző, illetve Bartincki Lajos, a klub alelnöke.