2024. 04 24.
szitálás

Tornagyőzelemmel készültek az erdélyi selejtezőre

2016.11.21 - 11:14

9 éven aluli gyerekeknek rendezett labdarúgó-tornát a Szatmárnémeti Juniorul SK.

A megmérettetés kiváló alkalom volt Nelu Donca edző legénységének, hogy felkészüljenek a Gheorghe Ene Emléktorna országos korosztályos bajnokság erdélyi selejtezőjére. A múlt hétvégi Juniorul Kupára eljött a Szilágyság legjobbja, a Zilahi Viitorul, illetve a máramarosi bajnok, a Lénárdfalvi Sporting. Továbbá a Kinder FC Nagykároly, a Nagybányai Mara 2010, a Zilahi FC és a Nagybányai Dynamic nevezett egy-egy csapatot, míg a Juniorul SK további két együttessel állt fel a tornán.

Az Ene-torna döntőjére készülő Juniorul SK 5–1-re győzött a Kinder FC ellen, majd 5–2-re verte a Dynamicot, 4–2-re győzte le a Mara 2010-et, majd a Sporting elleni 4–2-es sikerrel nyerte meg a megmérettetést.

A torna legjobbjának járó elismerést Tudor Dod érdemelte ki.